GTA.cz

Půl milionu pro hráče GTA Online Miroslav Biarinec| 11.10.2013 14:45

 


Vzhledem k tomu, že spuštění GTA Online provázel velký nápor hráčů z celého světa a samotný multiplayer měl několik prvotních drobných chyb, se R* rozhodli hráčům omluvit. A to tím, že všichni, kteří hru od oficiálního spuštění Online hráli, dostanou půl milionu dolarů. Samozřejmě těch virtuálních.
Peníze přijdou hráčům na konto ve dvou splátkách po 250 000$. První by měla dorazit do konce příštího týdne. Druhá splátka do konce měsíce. Ale konkrétní data se dozvíme brzy.
K tomu, abyste získali peníze, musíte hrát GTA Online během tohoto měsíce a musíte mít naistalovaný nový patch.

A nakonec ještě jedna důležitá zpráva a to ta, že vyjde další patch. Verze 1.0.4 vyjde během příštího týdne a bude opravovat zbytek nejčastějších chyb.


Novější zpráva:NY Comic Con - GTA V

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies