GTA.cz

Red Dead Online! Miroslav Biarinec| 18.10.2016 11:04


Rockstar Games pravděpodobně dnes přijdou s dalším kouskem skládačky a dozvíme se tak něco dalšího o novém titulu z jejich dílny, na který nás již třetím dnem lákají.
Teď však zcela neoficiálně, ale i tak velmi zajímavě zní velmi čerstvá zpráva. Take-Two, pod které Rockstar Games patří, si zaregistrovalo název Red Dead Online! A to společně se stejnojmenou internetovou doménou. Půjde tedy o ekvivalent GTA Online? Můžeme stále jen hádat. Ale doufáme, že ano!
Zkuste zadat do prohlížece www.reddeadonline.com a uvidíte co se stane!
(Budete přesměrováni na včerejší obrázek! Takže se celkem jistě nejedná o žádný falešný vtípek.) Můžeme se tedy začít těšit?

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies