GTA.cz

Rockstar Games Mannequin Challenge Miroslav Biarinec| 27.11.2016 23:02

Pravděpodobně jste na internetu narazili na aktuální vlnu Mannequin chalange. GTA Series Videos přicházejí s verzí, kde najdete spoustu oblíbených postav z univerza Rockstar Games.
U jednoho stolu tak vidíme opravdu zajímavou partu! Roman, John Marston, Johnny Klebitz, Luis Lopez, Niko Bellic, Michael De Santa, Trevor Philips, Frankin Clinton s Chopem, Max Payne, Tommy Vercetti, Carl Johnson, Claude Speed a Jimmy Hopkins.
Netřeba víc dodávat, podívejte se na video sami. Za nás určitě palec nahoru! :-D


A pokud hledáte tip na nový wallpaper, tak tady je! (Download)

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies