GTA.cz

Rockstar Games na Gamescomu! Miroslav Biarinec| 19.08.2016 07:00

 

A máme tu zajímavou novinku. Take-Two před časem slibovalo velkou věc na Electronic Entertainment Expo (E3). Tou byla patrně "pouze" Mafia 3. Teď je tu Gamescom a vypadá to, že se chystá něco velkého!
Podle lidí, kteří už prostor určený pro Take-Two a i Rockstar Games viděli, jde o hodně velkou a zatím uzavřenou plochu. Zahraniční servery mluví především samozřejmě o oznámení Red Dead Redemtion 2.  Uvidíme tak, co velmi brzy přijde a co se vlastně dozvíme.
Gamescom v Cologne probíhá od 17. do 21. srpna.

Fotky ale vypadají zajímavě a jsou na nich vidět motivy právě jen GTA 5. Někteří si dokonce myslí, že přijde jen odhalení velkého DLC ještě pro GTA 5. Jiní zase, že R* oznámí GTA 6 i Red Dead 2 současně. Teorií je spousta. Těšíme se, jak to vlastně dopadne.
Sledujte nás a náš Facebook!

 

 

   


Novější zpráva:Soud s Lindsay Lohan končí

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies