GTA.cz

Rockstar Games tvrdě pracují na nových hrách Miroslav Biarinec| 19.05.2016 23:51

 

Vývojáři Grand Theft Auto V a Red Dead Redemption Rockstar Games "tvrdě pracují" na nových hrách, které budou oznámeny "brzy". To odhalila ve svém prohlášení mateřská společnost Take-Two Interactive.
Velmi zajímavě načasovaná zpráva, právě před chystanou výstavou E3! 


"Rockstar Games samozřejmě tvrdě pracují na několika zajímavých projektech, které budou brzy odhaleny" stojí dál ve zprávě od Take-Two.

Nicméně nic dalšího ani konkrétního uvedeno nebylo, takže jak je již zvykem, čekání pokračuje.


CFO Lanie Goldstein zmínil, že Take-Two očekává 75/25 rozdělení tržeb mezi 2K Games a Rockstar Games tento fiskální rok (1. dubna 2016 - 31 března 2017).

Hlaví faktory ovlivňující příjmy Take-Two ve čtvrtém čtvrtletí byly Grand Theft Auto V, GTA Online, NBA 2K16, XCOM 2 a WWE 2K16. Příjmy z digitálních zdrojů vyskočili o 12 procent na 226.6 milionu dolarů.
Dalším světlým bodem v tomto čtvrtletí byly "opakující spotřebitelské výdaje", které zahrnují virtuální měnu a DLC. Tento sektor vzrostl o 15 procent meziročně a je z 55 procent čistého příjmu z digitáních zdrojů. Což je 37 procent celkových čistých příjmů. Prodeje v tomto čtvrtletí činili 211.3 milionu dolarů, vedené sérií GTA a Borderlands.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies