GTA.cz

Rockstar Verified Playlist výherců STUNTS Creator soutěže Miroslav Biarinec| 07.12.2016 17:11

V GTA Online nyní najdete Rockstar Verified Playlist a 5 nových tratí od vítězů soutěže STUNTS Creator! A to až do 12. prosince! (Vypadá to tak, že dle našich odhadů vyjde Import/Export DLC již 13. prosince!)

Tratě soutěžících Slimjim171, eclaide38, neogry, Serg3n a shawface můžete najít ve zmíněném playlistu. S poctou oficiálního Rockstar Verified závodu, získali výherci také 8,000,000 GTA$. 


Meuy's Grand Line - shawface

 

Rocket Kars - Slimjim171

Black and Yellow - eclaide38


Gordo - neogry

 

Love Canyon - Serg3n


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies