GTA.cz

Rockstar week na Humble Storu! Miroslav Biarinec| 22.07.2016 08:17

 

Máme tu téměř polovinu prázdnin a jistě jste si stihli zahrát spoustu herních titulů, na které nebyl přes rok čas. Teď je ale možná ta správná chvíle doplnit svou kolekci her od Rockstaru a zahrát si třeba LA Noire nebo Maxe Payna a nebo zavzpomínat na nějaké GTA.
Slevy hlídáme tradičně za vás a právě teď tu máme super tip! Začíná Rockstar week na Humble Store!
Rockstar Week je plný velkých slev a to nejen na starší díly série Grand Theft Auto. V nabídce najdete také GTA V a nebo GTA V společně s některou z Shark Card.
A co třeba stojí za povšimnutí? Téměř úplně vše!
Tady je pár příkladů zajímavých slev.


Novější zpráva:Další DLC na obzoru?

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies