GTA.cz

Screeny od čtenářů GTA V Miroslav Biarinec| 16.10.2013 18:57

Screeny od čtenářů jsou již klasickou a velmi populární rubrikou, do které můžete přispívat. Pokud už GTA V na konzolích hrajete, ne všichni máte možnost dělat screenshoty. Naštěstí je ve hře telefon s fotoaparátem a aplikací Snapmatic.
Takže pokud se vám podaří něco vtipného, nebo zajímavého vyfotit, neváhejte a zašlete nám screen na info(zavinac)gta.cz, nebo přímo na můj mail. Do předmětu uveďte "Screen dne" a do zprávy napište vaše jméno, nebo nick a můžete přidat i nějaký vtipný název pro vaši fotku.
Těším se na vaše úlovky!Starší zpráva:NY Comic Con - GTA V

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies