GTA.cz

Sluchátka GTA V a nový screenshot Miroslav Biarinec| 18.06.2013 01:40

O těchto skvělých sluchátkách jsme Vás již informovali před týdnem. Budou součástí edice konzole PS3. Obchod Gamestop je však exkluzivně nabízí i samostatně! A to za 180$. To je v přepočtu za 3500 Kč.

 

 

 

Na konec pro Vás máme pár zajímavostí. Na prodejně Xzone v Praze na Korunní se objevili plakáty GTA V. A i v zahraničním metru najdete billboard na GTA V. Snad je budeme vídat častěji a častěji!

  


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies