GTA.cz

Spuštění nového modulu GTA 5 Miroslav Biarinec| 24.06.2011 20:19Dnešním dnem spouštíme nový modul pro další díl GTA. A jelikož nebyla hra ještě oficiálně oznámena tak zatím s číslem 5.
Najdete tu tedy zatím spekulace a různé úvahy čeho bychom se mohli ve hře dočkat. Časem samozřejmě najdete i ověřené informace, tak jak je tomu zvykem. Nechybí ani galerie Fake screenů, která může sloužit alespoň pro vaši představivost. Doufejme, že se nám čekání na nový díl zkrátí a brzy se už dozvíme nějaké důležité informace.


Novější zpráva:Fake screeny

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies