GTA.cz

Stáhněte si ty nejznámější GTA pecky Honza Svatoš| 02.01.2013 08:35 |zdroj: mujsoubor.cz

Vraždy, krádeže a přestřelky jsou v GTA na denním pořádku a Vy toho můžete být součástí. Pokud se pro tuto cestu rozhodnete, není nic snazšího než navštívit stahovací portál Mujsoubor.cz.
Na webu pak můžete použít vyhledávač nebo navštívit kategorii staré hry, ve které najdete ty nejlepší GTA pecky.

 

Grand Theft Auto

Akce, která změnila svět her. Na začátku si budete moci vybrat ze 4 postav za každé pohlaví. Následně se ocitnete ve fiktivním městě Liberty City, které za nedlouho může patřit jenom Vám. Aby se tak stalo, budete muset plnit nejrůznější úkoly pro místní podsvětí a jiné kriminální živly.
Hra nabízí jedinečnou možnost neomezeného pohybu, akčních přestřelek a hlavně krádeží aut. Právě krádeže jsou totiž to, co dělají z GTA nezapomenutelný zážitek.
Neváhejte a stahujte revoluční hru Grand Theft Auto.


 

Grand Theft Auto 2

Úspěšné druhé pokračování této pecky má o něco hezčí grafiku, i když pohled z ptačí perspektivy zůstal. Ovšem oproti prvnímu dílu přibylo plno novinek. Tentokrát se ocitnete jako řadový zločinec ve válce mezi sedmi mafiánskými klany.
Budete muset plnit nejrůznější mise, ve kterých opět kradete auta, ale i vraždíte a loupíte, abyste se vypracovali mezi zločineckou elitu. K tomu budete mít k dispozici nepřeberné množství aut a zbraní, Proti Vám ale budou stát silné bezpečnostní složky, na něž je třeba si dát velký pozor.
Ovládněte město a stahujte hru Grand Theft Auto 2.

 

 


Novější zpráva:Kavinsky v NightRide FM

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies