GTA.cz

Steven Ogg (Trevor) o GTA 6 Miroslav Biarinec| 21.10.2019 17:29

Předně je na místě opět uvést, že se nejedná o žádné oficiální informace. Tahle novinka je však trochu odlišná. Nejde o žádný "zaručeně pravdivý" únik, ale o něco možná ještě trochu zajímavějšího.

 

Na nedávný Brasil Game Show dorazil také Steven Ogg, představitel Trevora z Grand Theft Auto V a během panelu pronesl něco, co opět rozvířilo stojatější vody série GTA. Steven totiž utrousil něco na adresu dalšího a ohromně očekávaného dílu GTA.
Steven v překladu řekl: "Vyjde brzy. Hry u Rockstar Games se vyvíjejí 7 až 8 let, spočítejte si to".

GTA V vyšlo v roce 2013. Takže tu dle jednoduchých propočtů máme GTA 6 již v roce 2020 či 2021. Takže oznámení možná ještě tento rok? Nebo na oznámení na jaře? To všechno jsou pěkné myšlenky. Nicméně určitě nelze s jistotou říci, zda Steven vědomě prokecl něco co neměl, nebo jen kamarádsky přemítal s fanoušky co by mohlo asi v budoucnu být. Možná se na GTA 6 podílí, možná také ne.

Pravděpodobně je blízko pravdě a GTA 6 se blíží. Možná je připravováno na další generaci konzolí, kterým rapidně pomůže s prodeji. A možná se vyplní i ten horší scénář a oznámení dalšího dílů přijde až na konci příštího roku a vydání hry se dočkáme až v roce 2021. Doufejme ale v ten lepší scénář - protože se na pokračování už opravdu hodně těšíme! Každopádně děkujme Stevenovi za pozitivní zprávy i z takhle významného zdroje.


Víte, že podle posledních spekulací bychom se měli v GTA 6 vrátit do Vice City? Více informací najdete ve starší novince.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies