GTA.cz

Super figurky protagonistů GTA 5 Miroslav Biarinec| 10.07.2021 22:40

Protagonisté Grand Theft Auto V se stali za ty roky již legendami. Michael De Santa, Trevor Philips a Franklin Clinton se teď dočkali pocty ve formě akčních figurek. Tyto akční figurky postav z GTA V jsou k dispozici k předobjednání od společnosti CC Toys, a dostupné budou v roce 2022.

Pro zajímavost: Od roku 2011 nedošlo k vydání žádné oficiální akční figurky s licencí od R*. Tyto akční figurky, od CC Toys, nejsou licencované produkty Rockstar Games. Jsou to pouze repliky postav. To jim ale neubírá na kvalitě. Líbí se Vám?
 

 


Novější zpráva:GTA Online Los Santos Tuners

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies