GTA.cz

Take-Two chystá na E3 velké věci Miroslav Biarinec| 26.02.2016 10:10

Take-Two, společnost pod kterou spadá vydavatel Rockstar Games, chystá na letošní výstavu E3 velké odhalení. CEO Strauss Zelnick řekl, že na výstavě E3 je uvidíme ve velkém stylu.
Těžko říct co všechno za tituly bude oznámeno, ale třeba se dočkáme alespoň odhalení dalšího Red Dead Redemption. Série GTA patrně na E3 chybět bude. Ta žádnou výstavu nepotřebuje a její odhalení bude samo o sobě velkou věcí. Uvidíme co nás tedy čeká.
Výstava E3 proběhne 14. - 16. června.


Starší zpráva:Batman vs. Joker v GTA 5

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies