GTA.cz

Take-Two poslali vyšetřovatele za modderem GTA 5 Miroslav Biarinec| 10.11.2015 18:43

 

Take-Two, kteří vlastní společnost Rockstar Games, berou módování GTA 5 velmi vážně. Dva nejvýznamnější módy GTA 5, FiveM a GTA:MP, které umožňovaly hrát mimo oficiální servery, byly zrušeny.

Tvůrce FiveM nyní zveřejnil na Redditu informace o tom, jak za ním Take-Two poslali dva soukromé vyšetřovatele. Ti mu předali telefon, aby se mohl s někým z Británie nebo z USA dohodnout na ukončení své činnosti. Take-Two chtějí tuto záležitost vyřešit bez právníků.

Kontaktováni byli i tvůrci GTA:MP, kteří také museli ukončit svůj vývoj. Podle Take-Two představuje GTA:MP konkurenci jejich tvorbě, a to i přesto, že tvůrci GTA:MP prý byli v kontaktu s Rockstarem a obdrželi od nich na svůj mód zpětnou vazbu.

Rockstar vždy usilovali o ochranu uživatelů před modifikacemi online služeb, a to především z obavy, aby tyto modifikace nepodporovaly pirátství.
 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies