GTA.cz

Take-Two registruje "City Stories" Miroslav Biarinec| 22.05.2014 10:59

Take-Two Interactive,vydavatel pod kterého spadá Rockstar Games, si již 15. května zaregistroval novou ochranou známku. A to "City Stories". Ta se přidává k již registrovaným "Vice City Stories" a "Liberty City Stories" z roku 2006 a 2005, kdy byly tyto hry vydány pro PSP.

Chystá se tedy nový díl pro konzoli PS Vita? Nebo půjde o dodatek pro GTA V? Nebo snad speciální díl pro PS4? To zatím nevíme. Ale jistě se něco chystá.

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies