GTA.cz

The Contract: Nové příběhové mise s Franklinem Clintonem Redakce| 11.12.2021 14:30

  

Již 15. prosince (decembra) nás čeká nové dobrodružství v GTA Online, v podobě misí od jedné z hlavních postav GTA V, Franklina Lamara. Nebude chybět ani kopec nové hudby a akce s Dr. Dre! 

  

Léta poté, co spolu s komplici dobyl Union Depository, se obávaný gangster Franklin Clinton vydal vlastní cestou.

V novém DLC pro GTA Online zavítáte do agentury Franklin Clinton & Partner, zaměřené na řešení problémů elitních obyvatel Vinewoodu. Aby mohla agentura vzkvétat, Franklin bude potřebovat spolehlivého partnera a majetné klienty. Prostřednictvím vašeho dlouhodobého kontaktu v podobě Lamara dostanete právě vy šanci na posunutí byznysu na novou uroveň.

 

 

Mezitím, na druhé straně města, DJ Pooh kontaktuje Franklina ohledně potenciálního klienta a blízkého přítele, Dr. Dre.

Mobil Dr. Dre, ztracený během přesunu na Cayo Perico, se dostal do nesprávných rukou. Navíc obsahuje lukrativní obsah v podobě nových, ještě nepředstavených skladeb od tohoto DJe. Právě toto může být ten správný job, který dokáže agenturu „nakopnout“.

 

Během pátrání po skladbách Dr. Dre zažijete divokou jízdu ulicemi Los Santos, spolu s Franklinem, zručnou hackerkou Imani, rotvajlerem Chopem a zbytkem partie.

 

 

Více informací o obsahu, který přibude do GTA Online již příští týden, se dozvíme v nejbližších dnech. Přislíbeny byly zatím zcela nová rádio stanice i skladby pro stávající stanice, jejichž autorem je Dr. Dre a další známí hudebníci. Nebudou chybět ani nová vozidla či zbraně.

Novější zpráva:GTA Online: Christmas Event

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies