GTA.cz

To důležité o Heist misích Miroslav Biarinec| 08.03.2015 03:32S blížícím se spuštěním Heist misí v GTA Online se už určitě se svými kámoši nemůžete dočkat, až se pustíte do propracovaných loupeží v dobře střežených institucích v Los Santos. Spousta GTA$ čeká na ty, kteří budou díky plánování a týmové práci v těchto loupežích úspěšní. Máme pro vás pár tipů, které vám pomohou vymyslet nejlepší plán.

Každá Heist mise potřebuje vůdce a ten musí být alespoň na ranku 12 a vlastnit luxusní byt s plánovací tabulí, aby mohl naplánovat misi. Vůdci platí předem veškeré náklady na přípravu, mají naprostou kontrolu nad týmovými rolemi a také získají část z konečných příjmů každého člena týmu. Postup v Heist misi se navíc ukládá pouze pro vůdce mise, proto je důležité zvolit za vůdce někoho, komu můžete věřit.

Pro dobrou týmovou práci je samozřejmě nutná komunikace, sluchátka s mikrofonem jsou proto důležité pro úspěšné splnění Heist misí, ať už říkáte hlídce, kde ji potřebujete nebo když pasažér zaměřuje vozidla pomocí aplikace Trackify a dává instrukce řidiči.V různých fázích každé Heist mise je každému členovi týmu přidělena role. Ty mají různé zodpovědnosti v rámci jednotného scénáře – například dva hráči hlídkující ve vrtulníku, zatímco druzí dva pronikají do budovy. Je důležité, aby každý hráč znal svoje silné stránky, podle kterých bude vůdce přidělovat role. Pokud se vidíte jako vynikající pilot, věnujte nějaký čas letecké škole a zvyšte svou dovednost létání.

Někdy sice cestou získáte potřebné speciální vybavení, ale většinou budete používat vaše vlastní vozidla a zbraně. Proto se ujistěte, že máte připravena vozidla a zbraně pro každou situaci. Tlumiče na zbraních a RPG zbraně jsou užitečně hlavně v určitých Heist misích, zatímco čtyřdveřová vozidla s přidanými zbraněmi se mohou hodit, pokud se chcete držet blízko přátel. S Heist misemi budete také moci odemknout nová vozidla a výstroj, včetně širokého výběru nového oblečení.

Pokud si chcete vydělat spoustu peněz, je tu několik způsobů, jak zvýšit příjem z Heist misí. V každé Heist misi je Elitní výzva (Elite Challenge), za kterou získáte peníze navíc. Můžete je splnit vícekrát, ale pozor, není to procházka růžovým sadem. Navíc jsou tu speciální bonusy za splnění Heist misí, které každý získá jen jednou, ale přidají pár nul k vašemu bankovnímu účtu. Patří tam:

  • First Time – Za první dokončení každé Heist mise dostanete peníze navíc.
  • All In Order Challenge – Pokud splníte všechny Heist mise v pořadí, včetně příprav, získáte odměnu 1 000 000 $.
  • Loyalty Challenge – Pokud splníte všechny Heist mise, včetně příprav, se stejným týmem hráčů, získáte navíc 1 000 000 $.
  • Cirminal Mastermind Challenge – Pokud splníte všechny Heist mise v pořadí, se stejným týmem hráčů a bez ztráty životů, získáte bonus 10 000 000 $.
Starší zpráva:Nová hudba pro GTA V

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies