GTA.cz

Vánoční dárek od Rockstar - nové screeny Miroslav Biarinec| 24.12.2012 09:24

Rockstar Games Vám přejí krásné svátky a jako malý dárek posílají pět nových screenů. A je pravda, že jsou to jedny z nejhezčích screenů. Na prvním velmi detailní screen našich postav. Na druhém hydra s nějakým větším letadlem, které pilotuje Travor, v pozadí vzducholoď - nádherný obrázek. Na třetím je opravdové překvapení, a tím je ponorka. R* slibovali, že podmořský svět budeme moci prozkoumávat, ale teď již potvrzená ponorka tomu dává úplně jiný rozměr.
Na čtvrtém vidíme Franklina, který veze na předním sedadle nejspíš svého psa. Jde nejspíš o rotvajlera z traileru. Třeba bude tenhle pes Franklinův pomocník při misích.
Na pátém je opravdu velký žralok a muž v potápěčské výstroji. Pod vodou nás to bude určitě bavit .)

 

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies