GTA.cz

Vánoční překvapení v GTA Online Miroslav Biarinec| 24.12.2015 07:00


 

Sněžení, ohňostroj 

Oblečte se do svátečního a vyrazte do ulic! V GTA Online právě začíná sněžit a to na všech pěti platformách! (PC, PS4, Xbox One, PS3 a Xbox 360.)
Oblečte se teple a vyražte na pořádnou koulovačku! Můžete nasbírat až 9 sněhových koulí (na PC podržte G) a jít pozlobit ostatní hráče.
Všichni hráči obdrží také dárek a to odpalovač ohňostroje s pěti raketami a na oslavu Vánoc také další dárek! Nezapomeňte se tak do GTA Online podívat i zítra.Tampa je tady!

Nová Tampa, kterou jsme ta moc chtěli, je tu! Tyhle stylové sáně do sněhové nadílky vypadají opravdu moc dobře! A to pro PC, PS4 a Xbox One. Ke koupi bude natrvalo na Southern San Andreas Super Autos.Pět nemovitostí

Nyní v GTA Online můžete vlastnit až pět nemovitostí! Na nic tak nečekejte a vyražte se vybavit nějakou pěknou garáží na novou Tampu!


Adversary mód - Beast vs. Slasher

Nový adversary mód Beast vs. Slasher v GTA Online pro PC, PS4 a Xbox One. Tým Beastů - vybavený nadliskými schopnostmi se musí vyhýbat týmu nebezpečných Slasherů. Beasts mohou využít nadliskou rychlost, mohou přeskočit dokonce i domy a mohou být dočasně neviditelní.
Slasheři jso urozděleni do tří dílčích týmů. Jsou to týmy Demolition, Heavy a Assault vybaveni RPG a Miniguny a poprvé v GTA Online - Railguny! A vybavení není nikdy dost a tak jsou Slasheři vybaveni termovizí. Hra je pro 4-10 hráčů, kde se hráči musí stále hýbat a spolupracovat v tomto zbrusu novém adversary módu.

 Dárky pro všechny 25.12.

Vánoční dárky, které na Vás budou čekat jen dnes v GTA Online.

 

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies