GTA.cz

Velká jarní fotografická soutěž - příspěvky 3 Veronika Kailová| 01.04.2012 21:34

Máme zde další vlnu příspěvků od našich lovců z terénu. Podívejte se do galerie na nové příspěvky 10 - 14 a posuďte, sami jestli jsou to kousky, kterým dáte hlas, nebo jejich autentičnosti nevěříte. Je to jen na vás. 

 

A POZOR, soutěž končí za pár dní - 4/4 v 4/04. Takže jestli máte v hlavě nějaké místa, kam se chcete podívat a vyfotit, tak honem, honem. Už moc času nebude. 

 

Velká jarní fotografická soutěž - GALERIE VSTUP

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies