GTA.cz

Velká jarní fotografická soutěž - vyhlášení Honza Svatoš| 24.04.2012 20:30

Vážení soutěžící, vážení hlasující, vážení čtenáři, je to tady! Máme výherce!

Soutěže se zúčastnilo 20 soutěžících, ze kterých jste si Vy sami v hlasování vybrali vítěze. První místo s přehledem vyhrál Honza Pohrom, jehož nabořená sanitka zaujala nejvíc hlasujících, konkrétně 493. Na druhém místě s velkým odstupem skončil Michal Návrat s mostem, který je až neuvěřitelně podobný tomu z SA. Na třetím místě se umístil Marek Moťka s americkou károu, kterých v ČR/SR opravdu moc nejezdí a měl tedy s pekla štěstí, že ji vůbec potkal :-) Gratulujeme pánové! V nejbližší době Vás budeme kontaktovat a domluvíme se kam Vám zašleme výhry.

A protože tentokrát vítěze nevybírala redakce, ale čtenáři, a nám to bylo líto, rozhodli jsme se vybrat ještě jednoho vítěze, který získává smybolickou redakční cenu :-) A výhercem je Miroslav Lanča za fotku slovenského bratra mostu Golden Gate ;-)

A ještě tady do mě buší Kajlin, že ona chce taky hlasovat, že už je velká. Dobře, podle ní vyhrává příspěvek č. 16, od Filipa Krahulíka ;-)

 

 

1. místo - příspěvek č. 11 (493 hlasů) = Jan Pohrom (HonzaCz)

 

 

 

2. místo - příspěvek č. 18 (131 hlasů) = Michal Návrat

 

 

 

3. místo - příspěvek č. 12 (57 hlasů) = Marek Moťka

 

 

 

REDAKČNÍ CENA - příspěvek č. 9 = Miroslav Lanča

 

 

 

CENA od KAJLIN (grrr) - příspěvek č. 16 = Filip Krahulík

 

 

 

 

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies