GTA.cz

Velká jarní fotografická soutěž - hlasování Miroslav Biarinec| 11.04.2012 20:54

  A máme tu poslední část naší soutěže a blížíme se tedy do finále. Teď se dostáváte na řadu Vy, naši čtenáři. A to v hlasování. Příspěvků dorazilo celkem 20 a tak je z čeho vybírat.
Znovu opakuji zadání naší soutěže:

"Vyfoťte ve svém okolí místo, které si myslíte, že se alespoň trochu podobá jakémukoli místu v GTA světě (budova, ulice, podchod, kus parku, lesní cesta, skála...). K této fotce připojte i screenshot ze hry, kde je ono podobné místo."

A teď dle vašeho uvážení hlasujte o nejlepší z nich! Galerii soutěžních příspěvků najdete zde. Hlasování poběží do 21.4.2012 21:00. Hlasovat můžete pouze pro jeden příspěvek.

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies