GTA.cz

Videa s tipy z GTA V Miroslav Biarinec| 26.09.2013 21:18

Na četné žádosti Vás, našich čtenářů, vzniklo video s tipem jak nejlépe ukrást stíhačku z vojenské základny Fort Zancudo. Sami jste si vyžádali další video z vojenské základny, ale tentokrát s tipem jak ukrást tank. I tak se ale musíte zbavit hvězdiček hledanosti a to nejlépe asi tak, že zajede na nějaký ne moc přístupný kopec a zničíte vrtulníky. Následně se můžete skrýt, blízko tanku ve vysokém křoví, kde hledanost ztratíte.
Nejjednodušším způsobem, ale nákladným,  je nákup tanku přes web ve hře.

 Novější zpráva:Nová mapa a články o hře
Starší zpráva:Novinky na Xbox Live

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies