GTA.cz

Vyjádření studia Rockstar Games Miroslav Biarinec| 19.09.2022 17:22

Máme zde vyjádření studia Rockstar Games, které přichází den po zveřejnění úniků z připravovaného GTA 6.
Únik je tedy již tímto potvrzen jako pravý a nestojí za ním nikdo, kdo by mohl být jakkoli spojován se společností - šlo o hackerský útok.
V jednoduchém prohlášení Rockstar zdůrazňují, že jsou ze situace extrémně zklamáni. Současně ale dodávají, že je velmi nepravděpodobné, že by tento únik narušil jejich práci. Vývoj bude pokračovat podle daného plánu a celý tým je odhodlán přinést hráčům co nejlepší zážitek a překonat všechna očekávání.
Máme zde také malé uklidnění situace. Až bude hra připravena přijde její představení.
- "Brzy vám poskytneme další podrobnosti a až bude hra hotová, samozřejmě bude řádně představena. Děkujeme všem za podporu v této situaci."

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies