GTA.cz

Vylepšená verze GTA V odložena na březen 2022 Redakce| 11.09.2021 00:48

Uplynulý PlayStation Showcase přinesl důležitou, ale nepříliš potěšující zprávu o vylepšené verzi GTA V pro next-gen konzole. Hráči si na vychutnání "Expanded and Enhanced" edice budou muset počkat další 4 měsíce, jelikož původní termín vydání (11. listopadu 2021) se změnil na březen (marec) 2022.

 

Rockstar odůvodnil posunutí termínu potřebou doladit vylepšení a změny. Malou náplastí na bolest komunity je alespoň oficiální trailer níže. Hráči s předplatným PlayStation Plus si navíc mohou užít dodatečný milion GTA$ pro PS4 verzi GTA Online až do vydání vylepšené verze.

Vylepšená verze GTA Online bude navíc dostupná zdarma během prvních tří měsíců od vydání.

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies