GTA.cz

Vytvářejte vlastní mise s novou modifikací Miroslav Biarinec| 13.11.2015 13:05

Díky nové, slibně vypadající, modifikaci Mission Creator (zatím jedna z prvních verzí 0.3) si můžete v singleplayeru vytvořit svou vlastní misi.
Vytvořit si ji můžete s velkým množstvím možností nastavení, můžete přidávat objekty, naplánovat herní situace a podívat se i na zajímavá nepřístupná místa.
V nové verzi byla přidána také možnost cutscén. K modifikaci potřebujete Rage plugin, dostupný zde. Po jeho instalaci vezměte vše v zipu a rozbalte do složky se hrou a hru spusťte přes RAGEPluginHook.exe a stiskněte F8.

        Mission Creator


Na následujícím videu můžete kromě funkcí módu vidět také například jak se v nové misi podívat na jachtu.


Alternativou může být také modifikace Build a Mission v1.4 od AIMLESSe. Ta potřebuje starý známý Scripthook V (návod) a najdete v základu 6 předpřipravených misí.

        Build a Mission


 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies