GTA.cz

Zkuste si zahrát GTA v prohlížeči Honza Svatoš| 28.12.2012 09:08 |zdroj: raketka.cz

Milovníci rychlých aut a nebezpečných přestřelek pozor! Přinášíme Vám možnost, zahrát si skvělé GTA pařby na herním portálu Raketka.cz. Hry nemusíte složitě instalovat a nezaberou Vám tak místo v počítači. Jednoduše stačí otevřít prohlížeč, navštívit sekci GTA na herním serveru Raketka.cz.

Ace Gangster

Velmi podobná hra počítačové klasice Grand Theft Auto. V této pecce tak budete muset plnit nebezpečné úkoly, jejichž náplní je vraždění, pronásledování, uplácení a krádeže všeho možného. Ve hře se tímto tak budete vypracovávat a získávat lepší zbraně a auta.

Město, ve kterém se hra odehrává, je celkem velké, a proto ho hlídá i početný zástup policistů, kteří si neberou servítky. Snažte se proto je moc neprovokovat, zvláště ze začátku, kdy nemáte ani zbraň. Ukradněte tady jako první kolo a vydejte se na první misi ve hře Ace Gangster.

 

 

Freeway Fury 2

Parádní pařba, ve které je Vaším úkolem dostat se co nejdále autem. To by normálně nebylo tak těžké, pokud byste nemuseli vždy ukrást nové a to navíc za jízdy! Normálně by Vám dokonce stačilo i jedno jediné auto, se kterým byste dojeli do cíle, ale jakmile narazíte na kolonu, tak to nervově nevydržíte a už skáčete z okna na další, kterého se chcete zmocnit, jistě to všichni znáte. Tak uklidněte svoje nervy a dojeďte v klidu do cíle ve hře Freeway Fury 2

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies