GTA.cz

Zvěsti o DLC Casino pro GTA 5 Miroslav Biarinec| 10.01.2016 19:20

Mezi komunitou najdete spoustu spekulací o možných DLC pro GTA 5 a GTA Online. Některá jsou spíše přáním, ale některá se již vyplnila, a tak jsme se dočkali třeba Lowriders, nebo luxusních jachet.
Jednou z častých spekulací/ přání je DLC s funkčními kasíny. Ta by opravdu hezky zapadla do skládačky hned vedle Executives and other Criminals s jachtou a luxusními věcmi.
Kasína by se tak mohla otevřít jako jedna část většího updatu. 


 

Kasína pro SP a MP

Podle známého leakera Funmw2 budou kasína dostupná i pro singleplayer, ale to patrně až v příběhovém datadisku, který bude podle něj placený. Pro GTA Online by měla být k dispozici v rámci updatu zdarma.

Minihry a aktivity v kasínu
Blackjack, poker, automaty a další minihry by hráče měly zaměstnat a dát jim možnost něco vydělat a taky prodělat.

Vzpomínáte?
 

Kasína brzy otevírají

U kasína najdeme nápis "Otevřeno brzy". A u dalšího se později objevilo "Otevřeno příští týden". I těmito nápisy přiživují R* tyto spekulace už po dlouhé měsíce. Uvidíme zda se někdy vyplní.

 

Nejprve očekáváme Lowriders 2

Patrně nejblíže má k vydání druhá část updatu Lowriders. Podle leaků bude obsahovat také zbraně "Double Barrel Shotgun" a "Compact Rifle". V únoru očekáváme menší Valentýnský update.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies