Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA Multiplayer

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Vítejte na stránkách o multiplayeru v GTA

Pro návštěvníky, kteří nevědí jak na to, radíme si přečíst SA:MP FAQ a až potom naše GTA fórum

Co je to multiplayer?


Vaše screeny z hraní multiplayeru zasílejte ve formátu JPEG na adresu screeny@gta.cz.

Autodilny na WTLS Martin Barták| 02.09.2020 23:53

Autodílny jsou na serveru WTLS od 22. srpna. Celkem můžete zakoupit 8 autodílen po celém San Andreas a začít svůj byznys.

Jakmile zakoupíte autodílnu, můžete si všimnout speciálního počítače se stránkou Ad-Hawk Autos, kde můžete zakoupit vozidla, zakoupit díly a prodávat vozidla. Jakmile koupíte auto, musíte počkat, dokud jej vaši mechanici neopraví a pak přidat požadované díly, které budete muset zakoupit, pokud jste je již neměli na skladě v předstihu. Některá vzácná auta vám přinesou velké zisky!

 

 

Můžete zakoupit několik vylepšení pro vaše autodílny. Jedno z těchto vylepšení vám umožní pomáhat s opravou některých vozidel s použitím počítače pro diagnostiku. Pokud najmete překupníka aut, budete moct jednou za čas ukrást vozidlo a rozšířit váš byznys ne zrovna legálním způsobem.SUMMER GANG UPDATE na SuperPařbě.eu Redakce| 09.08.2020 21:08

Vážení hráči SA-MP,
po březnovém mega updatu na SuperPařbě, jsme si pro vás připravili další update, tentokrát týkající se našich gangů. Nazvali jsme jej „SUMMER GANG UPDATE“´, který jak z názvu vyplývá, vyšel při zahájení letních prázdnin. A nebylo toho málo!

Revoluční změnou pro naše gangstery byl zejména nový business systém, kterým se dá vydělat pořádný balík peněz, ale nebude to tak jednoduché. Inspiraci jsme hledali u nejmladšího sourozence ze série Grand Theft Auto. Vzhledem k tomu, že SA-MP nenabízí takové spektrum možností, podařilo se nám po téměř 4 měsících vytvořit unikátní systém a co jak nejvíce se přiblížit MC Businessům z GTA online. Samozřejmě jsme si tento systém upravili podle dostupných možností a některé prvky změnili. Určitě mnozí budou srovnávat tyto dva systému z 2 naprosto odlišných her, je potřeba si uvědomit, že SAMP je 14 let starý multiplayer s velmi omezenými možnostmi, oproti GTA online, na kterém stále pracují oficiální vývojáři z Rockstar Games.Chcete vlastnit sklad na výrobu trávy, perníku nebo kokainu? Nebo všechny dohromady? Tak to jste tady správně. Business sklady nabízí kooperační mise pro celý gang! Rozvoz drog po celém San Andreas, 3 kvalitní řidiči pod ochranou svého gangu a za zády nepřátelský gang s touhou vám překazit prodej drog vyžaduje pořádnou dávku adrenalinu. Touto cestou bychom rádi zapojili GS do ekonomiky serveru, kdy je možné si vydělat i jinou cestou než joby, firmami, nemovitostmi a tak dále. GTA San Andreas je hra plná gangů, násilí, výtržností, peněz a ilegality. Náš multifunkční gang systém je nyní schopen zpřístupnit vše z uvedených možností.

 A to není z daleka vše!

Přidali jsme několik nových závodů s objekty, DM mapy s objekty, nový systém vyzývání velmi oblíbených gang závodů (tzv. gangrace), nové gang eventy zakládající se automaticky každou hodinu, 3D hodnosti nad nickem, vylepšený systém gang území, které jsou schopné vydělávat prachy pro svůj gang a v neposlední řadě weekly gang questy a achievementy!

Vše si můžete vyzkoušet na vlastní kůži už nyní, těšíme se na Vaší návštěvu!

IP adresa pro připojení na server SuperPařba je PLAY.SUPERPARBA.EU:7777


Autodílny už brzy na WTLS! Martin Barták| 16.07.2020 23:44

Hledáte úplně nový způsob, jak vydělat pořádné peníze? Proč neinvestovat do byznysu s auty? Už brzy najdete na serveru spoustu autodílen, které budete moct zakoupit a začít v nich svůj vlastní byznys.

Budete moci zakoupit celou řadu levných aut, většinou ve špatném stavu, ale to by nebylo, aby vaši mechanici neproměnili tyto vraky v nablýskané nové káry, které budou na prodej za pořádné prachy! Budete rovněž moct vozidla vytunit, aby odpovídaly požadavkům trhu.

Kromě toho nabídnou autodílny veškerý komfort, na který jste zvyklí - váš vlastní počítač, sejf, skříňku na zbraně a také bednu na hraní QUB3D. Pro každou autodílnu bude celá řada možných vylepšení.

Zůstaňte naladěni a připravte se na vstup do automobilového byznysu!

 

 


Nový web - SuperParba.eu Redakce| 11.06.2020 15:59

Zdravím všechny hráče,

Na SuperPařbě jsme se kromě tvoření updatů věnovali i tvorbě nového webu. Co je na webu nové se dovíte ve videu. Samozřejmě se také nevěnujeme pouze webu, ale připravujeme pro Vás gang update!

 

 

 

Tomáš


Na SuperPařbe proběhl v březnu větší update Redakce| 07.04.2020 15:49

Vážení hráči SA-MP,

pro zpříjemnění situace ohledně COVID-19 jsme se rozhodli Vám při účasti 300+ hráčů online na serveru darovat 14 dní premium Klassik a 14 dni premium MiseVW (lze obdržet jednorázově).

Dále Vás chceme opětovně informovat, že na SuperPařbe v březnu proběhl větší update a kromě předešlých novinek Vám přinášíme dalších deset novinek, které zde předem nebyly oznámeny:

 

1) Vyvinuli jsme vlastní verzi minihry poker, který si lze zahrát proti dalším hráčům.
K dispozici je oblíbený Texas Hold'em poker, nebo druhá nejznámější verze, a to poker s pěti kartami.
Pokud poker hrát neumíte, nemějte strach! V nabídce minihry je pro Vás také návod na hru a veškeré pravidla.


2) Na vozidla si lze v tuningu zakoupit obrázek na kapotu. Můžete si vybírat z téměř 300 různých obrázků.


3) Na stadion byla přidána minihra Turf Wars, kde je Vašim úkolem zabírat (obarvit) území na zvolené mapě.
K zabrání dojde, jakmile s vozidlem projedete po desce. Výherce je hráč, který zabere nejvíce desek.
K dispozici je několik unikátních map, kde si můžete také zapnout radlici a spawnování vystřelovacích raket.

 


4) Veškeré inzeráty, které se zasílají do chatu přes reklamní kancelář, si nyní můžete ukládat.


5) Chcete si zvěčnit pěkný moment se svými přáteli? Pomocí telefonu si nyní můžete pořídit selfie.
6) Zároveň na ukázce selfie můžete vidět unikátní piano na ostrově Aurora, na kterém si lze zahrát mnoho skladeb!


7) Přidali jsme pro zábavu speciální vozidlo DTF-30, ve kterém lze převážet vozidla.
Vozidlo má ohradu a nájezdovou rampu, kterou lze vyklopit nebo zavřít.


8) Přidán je nový detektivní případ Murder in Malibu. Vyšetřovat budete vraždu ženy na ostrově Aurora.

9) Do vlastního nábytku byla přidána funkce pro teleskop na sledování okolí Vašeho domu nebo apartmánu.

10) Proběhl také update domů. Domy byly rozděleny do kategorií dle typu interiéru a exteriéru.
Každá kategorie má určen limit pro úložiště peněz, nábojů, jídla, dále počet zbraní po spawnu a počet spolubydlících.

Pokud Vás některá novinka oslovila, budeme se těsit na Vaší návštěvu!
IP adresa pro připojení na server SuperPařba je PLAY.SUPERPARBA.EU:7777


Další nové heisty na WTLS! Martin Barták| 09.03.2020 20:22

Na WTLS nyní můžete spustit 4 nové heisty! Jako bonus bude k těmto novým heistům bonus v podobě 2x větší kořisti. Můžete si tak vydělat až $300,000 za splnění heistu!

Co vás čeká? V prvním heistu budete muset ukrást nervový toxin z přísně střežené laboratoře Zombotech. Další heist zahrnuje plán na přepadení obrněné dodávky, která převáží peníze. Ve třetím heistu budete muset ukrást obrazy z umělecké galerie. A nakonec, v posledním heistu budete muset ukrást starožitnosti v jednom velkém domě ve Vinewoodu a vytrhnout ze zdi sejf a odvézt ho přivázaný za autem.

V heistech jsou zcela nové aktivity, například spouštění po laně, deaktivace laserových paprsků pomocí dvou přístupových karet, které hráči musí keypadem protáhnout současně, tažení sejfu za autem a pohybující se NPC v některých přípravných misích. A spoustu dalších menších aktivit.Máte se na co těšit! Budeme rádi, pokud si nové heisty přijdete vyzkoušet.

Adresa WTLS serveru: s1.gta-multiplayer.cz:7777


Strana:1234567891011>
Jdi na: / 105

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu rok 2020 a s ním již netrpělivě vyhlížíme další a další náznaky kam se asi budou v R* ubírat dál. RDR 2 zaznamenalo i na PC opravdu slušný úspěch. A rozhodně se těšíme na další pokračování! Ale teď bychom rádi zpátky k sérii GTA, takže je asi jasné po čem toužíme nejvíc. Připomenu jednu novinku z loňska (najdete ji zde) a doufám, že podobných "spekulativních" budeme moci přinést ještě pár. To postupné odhalování těsně po oznámení hry a poté různé preview poznatky co by měla hra přinést, mě osobně baví celkem dost. :) Snad se dočkáme.

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!