Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA Multiplayer

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama
Strana:<910111213141516171819>
Jdi na: / 108

Executives and Other Criminals víkend v GTA Online Miroslav Biarinec| 18.12.2015 18:46


 

Dvojnásobek GTA$ a RP

Na jachtu je potřeba si vydělat. A teď máte skvělou příležitost! Máme tu speciální prodloužený víkend 16. - 20. 12. 2015. Dvojnásob GTA$ a RP získáte ve všech Adversary módech  včetně toho nového Extraction. Ve všech závodech na moři získáte dvojnásobek peněz.
Všechno z toho můžete vidět na oficiálním livestreamu ve 23 hodin. 

 

Až 50% sleva na zbraně, vesty a munici

VIP se musí chránit a tak nejen ti si mohou nakoupit zásobu zbraní a munice s velkými slevami. Ve slevě jsou také neprůstřelné pneumatiky a pancíř/ obrnění pro vozidla. Takže se budete moci po ulicích Los Santos pohybovat bezpečněji. Tyto bonusy jso urozšířeny i na 10 nových vozidel včetně Imponte Nightshade, Declasse Mamba, Bravado Verlierer a Benefactor Turreted Limo.
RPG munice, munice pro nový těžký revolver, kompletní ostřelovací pušky jsou v 50% slevě, a i to se jistě hodí.


25% slevy na Docktease 

Na webu Docktease, tam kde nakupujete všechny lodě a plavidla najdete také časově omezenou slevu 25%.


SNAPMATIC 
Soutěž

Vyhrát milion GTA$ můžete s fotkou označenou tagem #EXECUTIVES. Vzhledem k tomu, že je nemožné si užít VIP život bez focení selfie a fotek svých luxusních jachet, tak nebude těžké pár fotek do soutěže vybrat. Fotky musí být zveřejněné do 20.12.2015. 


5. X-Mas párty na SuperPařbě Honza Svatoš| 08.12.2015 09:51

Ahoj všem!

Zveme Vás už popáté na X-Mas párty na SuperPařbě.
Bude se konat 23.12.2015 v 18:00
Program naleznete na tránkách http://www.SuperParba.eu

Bude i rozdávání dárků, jaké budou dárky je překvapení.

Není důležité vyhrát, ale zúčasnit se. Proto jsme upravili /port. Během závodu pokud spadnete z mapy, nebo přijdete o vozidlo se můžete portnout na start a pokračovat v závodě.

*Program je jen orientační. Časy se mohou přizpůsobit situaci.

Xmass se bude konat na sa-mp serveru s IP: play.superparba.eu:7777 Co potřebujete? GTA San Andreas a client sa-mp 0.3.7 který můžete stáhnout zde.

Předem děkujeme za Vaši účast!
 


Nábor redaktorů na GTA.cz Veronika Kailová| 22.11.2015 10:35
Dnes dostanou šanci všichni ti, kteří by se rádi stali součástí Gta.cz. Pokud se věnujete hrám GTA a bavilo by Vás o nich psát a ne je jen hrát, zkuste se k nám přidat. Aktuálně hledáme do našeho týmu dobrovolníka, který by chtěl posilnit řady redakce San Andreasu, příp. GTA IV.

 

Hledáme opravdové zájemce, kteří mají zápal pro věc. Můžeme nabídnout získání zkušeností a pokud budete dobří, může pro vás být spolupráce s námi dobrým odrazovým můstkem pro vaší budoucí kariéru.

 

Požadavky:

 • Minimální věk je 13 let
 • Volný čas (pokud možno nejméně 2-3 dny v týdnu - jde max. o pár desítek minut)
 • Neomezený/málo omezený přístup k internetu
 • Přinejmenším dobrý pravopis
 • Znalosti angličtiny je výhodou
 • Nemusíte znát HTML jazyk
 • Pokročilé znalosti hry (řešení běžných problémů, instalace modifikací apod.)
 • Komunikativnost

Náplň práce

 • Vyhledávání nových downloadů, jejich testování, nafocení, přidání do databáze
 • Vytvoření a přidání novinky s downloadem na web gta.cz

V případě, že požadavky splňujete, napište mi mail s předmětem "Nábor" se stručnými informacemi o Vás na email redakce(zavinac)gta.cz. Pokud projdete malým testíkem, rádi vás přivítáme mezi sebe.


GTA Online: Lowriders trailer Miroslav Biarinec| 16.10.2015 16:58


A dnes tu máme krátký, ale nabušený trailer k včera oznámenému DLC LOWRIDERS pro GTA Online! To vychází již v úterý na PC, PS4 a Xbox One!


Dnešním dnem nás již od příchodu nového, přelomového přídavného balíčku příznačně nazvaného Lowrider, dělí jen pár okamžiků, nežli si tuto lahůdku můžeme vyzkoušet na vlastní kůži… tedy vlastní konzoly či sestavě. A na co se vlastně můžeme těšit?

Vozidla
Dozajista hlavní složkou nového updatu budou nově příchozí vozidla nabízející nesčetné množství úprav, jenž mohou vašemu čtyřkolovému miláčkovi poskytnout image šperku na kolech. Pro nás již známá vozidla, která se v onom baličku objeví na „sto pro“, jsou Chino, Buccaneer a Primo, přičemž s právě těmito véhikly se setkáváme již dnes, byť se značně omezenou formou úprav, což nově příchozí bratříčci jistojistě napraví. O to zajímavější pro nás je novotou (či renovací) zářící Voodoo, po kterém toužil snad každý petrolhead a milovník zlatých šedesátek. Ovšem skutečnou lahůdkou je návrat dodávky Moonbeam, která naposledy brouzdala šedí pokryté ulice Liberty City, byť v dnešní době se jedná o vozidlo přizpůsobeno pro potřeby starých „dobrých“ gangů, o starším kupé Faction, nám známého z příběhu Nika Bellica, nemluvě. A kdo ví, třeba je před našima očima ukryt další „look-catcher“, přeci jen stále pohlížíme přes částečně otevřená garážová vrata.

    
    Buccaneer                                                Faction                                                 Voodoo  (Voodoo z GTA IV zde.)

 • Dodávka s posuvnými zadními dveřmi (Jedná se o Moonbeam! - GTA IV)


Úpravy
Samotný kult zván Lowrider je založen především na životním stylu a úpravách postarších vozidel v jakousi formu šperku či klenotu na kolech, ovšem hlavním typickým znakem takto upravených vozítek je hydraulika. Ano, po dlouhé odmlce se k nám vrací něco, na co kdejaký hráč vzpomínal se slzou v oku, upřímně, nedivím se. Právě hydraulika bude pro mnohé z nás vyslyšenou modlitbou. A to je teprve začátek.

První novinkou, byť ne příliš výraznou, je daleko větší výběr pneumatik, konkrétně vzorků s profilem odlišné barvy, nežli zbytku pneumatiky. Dnes, kdy se s takovýmto typem pneumatik pohybuje po ulicích města Los Santos kdejaký hypersport typu Zentorno či Adder, se jedná o vítanou změnu, už jen díky tomu, že profil pneumatik u vámi vlastněného čtyřkolového miláčka, nemusí zůstat jen u bílé barvy.

O poznání výraznější novinkou jsou paintjoby, které dokáží udělat ze šedé myši provozu jižní části města hotový kočkolap. Možností bude opravdu mnoho, což zaručí, že Vás vůz bude skutečně VÁŠ, naprosto unikátní, s minimální šancí, že zahlédnete na chlup stejný vůz… tedy pokud to vy sami nebudete chtít.

Ale přece nezůstaneme jen u kdejaké polovičaté úpravy exteriéru, jestli chceme mít vůz skutečně dle svého gusta, musí ruka specialisty zvaného Benny jít dál a zaměřit se i přizpůsobení interiéru dle vaší touhy, ať již chceme do onoho budoucího kočkolapu odlišné čalounění, přístrojovou desku,  plaketku, poznávací značku dle jakéhokoliv přání, kostky či namísto volantu vlastnit řetězy (jak tomu bylo u prvních Slamvanů z dob Carla Johnsona) , Benny Vám jí do véhiklu zabuduje. O reproduktorech, před kterými kdejaký „tunér“ japonských hračiček poklekne s blaženým výrazem na tváři, není třeba hovořit, upřímně kdekdo by toto očekával. Nyní si zjevně pokládáte otázku:“ vážně jsem na GTA modulu? Nezabloudil jsem náhodou na stránku pojednávají o úpravách vozů z Need For Speed Underground?“ Ne, ne a ještě jednou ne, toto je skutečně součástí jednoho z nejvíc očekávaných balíčků.

 • Nové typy poznávacích značek (tady konkrétně jedna ozdobná s řetezem jako rámeček) a také efektní neonový nápis v zadní části auta...
   


Zbraně
S Lowridery ovšem tak trochu patří i k životu kdejakých gangů, už za času Cesara Vialpanda jsme mohli zahlédnout kdejaký vůz podobné koncepce v rukou kdejakého člena gangu. A tak již tak trochu musíme očekávat, že správný gangster si bude svého čtyřkolového miláčka hlídat více, nežli Steve Haines to, jak zní jeho hlas v budoucí epizodě „Underbelly Of Paradise“. A čím lépe bránit své vozidlo před zraky nenechavců či členů nepřátelského gangu, nežli staronovou zbraní TEC-9, jenž patřila v dobách válek gangů k „povinné výbavě“ každého gangstera, ať již „pochůzkáře“ či řidiče.

 • Stará známá zbraň Tec-9! Na ní najdeme nápis Vum Feuer.  (Vzpomínáte na San Andreas?)  + poslední fotka ze sceenshotu

       


Lamarův návrat do podsvětí (?)
Zdá se, že kouzlo dechberoucně upravených amerik zasáhlo i nám známého Lamara, jehož cílem s největší pravděpodobností (byť pravděpodobnost je v případě DLC značně… nelichotivé slovo). Bude se snažit navrátit svému jménu čest? Nebo si ukousne část koláče z Lowriderové scény? To se dozvíme již brzy.

S lamarem tu máme také nový artwork.

 


Texty se všemi postřehy z traileru pro Vás sepsal Testeuros.


GTA Online: Freemode Events Miroslav Biarinec| 15.09.2015 17:40

 


Freemode Events update je nyní k dispozici pro PC, PS4 a Xbox One hráče. Tento zcela nový způsob jak hrát GTA Online bez načítání nebo čekání v loby nabízí celou škálu šíleností.

  Hunt the Beast

  Staňte se zvířetem! Silnější, rychlejší a chlupatější verze vaší postavy musí uprchnout před pronásledovateli z celého Los Santos a Blaine County!


   King of the Castle

   Tzv. Král se bude muset postarat o své území - tedy svůj hrad - a odrazit všechny ostatní hráče, kteří budou chtít váš "trůn" - vaše území dobít.

    Hot Property
    Seber kufřík a vezmi auto, motorku, kolo, loď, letadlo nebo prostě utíkej přes kopce s tímto exkluzivním kontrabandem. Buď mezi třemi hráči, kteří kufřík měli nejdelší dobu a dostaneš extra GTA$ a RP.

     Moving Target
     První hráč, který vstoupí do označeného vozidla se stane pohybujícím se cílem (Moving Target) a za úkol máte se dostat bezpečně s vozidlem na určené místo. Ostatní hráči vás mají za úkol zničit, což pro ně vůbec nebude moc těžké.

      Checkpoint Challenge
      Závoďte se svými protivníky na jihu San Andreas! Ten kdo projede, nebo proletí jako první všemi checkpointy bude vítězem a zaslouží si všechnu slávu, bohatsví a reputaci.


       Kill List and Kill List Competitive
       Vybav se pořádnou zbraní a vel žoldákům z Merryweather Security. Za každé zabití jsou samozřejmě GTA$ a RP.

        Dead Drop
        Bojuj o potěšení z cenného kontrabandu přijeho doručování na vybrané místo v této pašerácké misi.

         Penned In
         Když uvidíte obrovskou kupoli nad obzorem v Los Santos či Blaine County tak naskočte do auta a před začátkem odpočtu se přidejte do skupiny hráčů, která má za úkol se udržet právě uvnitř této kupole. Ta se bude časem i zmenšovat a hráči vás v ní nenechají jen tak zahálet. Budete se nejen vytlačovat! A ten kdo bude mimo ní více než 7 sekund, tak ten bude nemilosrdně vyhozen do povetří. Uvidíme, zda právě ty, zůstaneš pod kupolí jako poslední...


          Criminal Damage
          Odpočiňte si u šíleného ničení! Bez hledanosti můžete ničit jak se Vám jen zlíbí a za každý výbuch je tu bonus, ale pozor na časový limit. Ničení je tu povoleno! Hráč s největším skóre vyhrává.


           Hold the Wheel
           Sanchez, golfový vozík nebo jiný skromný dopravní prostředek je teď nezničitelný a označený i pro všechny ostatní.
           Buďte vy, tím kdo ho řídí nebo je na sedadle spolujezdce po vypršení časového limitu a vyhrajete. Zkuste GTA$ a RP vyhrát jen pro sebe nebo se podělte s druhým hráčem. Nicméně ostatní v něm budou chtít sedět také...

           Time Trial
           Mějte nejrychlejší čas ze všech! Každý týden s novou tratí. Šampionát těch nejlepších ve kterém můžete trumfnout i ten nejlepší čas ze všech bude o spoustu GTA$ a RP.

           A to stále není vše!

           Freemode Challenges
           Soutěžte v 19ti unikátních výzvách proti svým Freemode spoluhráčům i protihráčům! 


           Strana:<910111213141516171819>
           Jdi na: / 108

           vyhledávání

           Reklama

           anketa

           editorial

           Máme tu nějaký ten pátek rok 2022 a s ním i velkou šanci, že se ani v tomto roce se nedočkáme oznámení GTA 6. Místo toho jsme však dostali remastery tří klasických a ikonických dílů série GTA. Je pravda, že neměli nejlepší start, ale dejte jim šanci. Vyzkoušejte si hry osobně a zkuste je. Ten návrat sice není dechberoucí, k tomu ještě nějaký ten rok vývoje chyběl, možná i jiný výběr studia, ale i tak je to příjemný nostalgický návrat, který alespoň ty původní tituly nezničil. Ohodnotit hry už musíte spíš vy sami - každý z vás. A pořád je tu jedna jistota - třeba stále dobré GTA Online. :)

           Šéfredaktor

           návštěvnost

           odkazy

           naše ikona

           GTA.cz

           partneři


           Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
           3D wide HD wallpapers tapety na plochu

           Vyťukej.cz

           Zobrazit vše

           Zahrajte si hry online hned teď!