Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA Multiplayer

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Drogové války přicházejí! Martin Barták| 07.04.2021 09:46

Čekání je za námi a drogové války přicházejí na server 26. února!


Tento update je jeden z nejrozsáhlejších updatů, které kdy byly na náš server přidány. Nejdříve budete muset zakoupit drogovou základnu, kterých bude po mapě několik a vy jich můžete zakoupit libovolné množství. Ve vaší drogové základně budete uskladňovat drogy, které budete prodávat na vašich drogových územích, a také zde budete plánovat útoky na drogové mapě. Počet NPC dealerů v interiéru vaší základny bude závislý na celkovém počtu vašich dealerů na územích.Drogové války jsou jednoduchá strategická hra, kde kupujete dealery na vašich územích a buď je můžete přesunout na jiné území nebo je poslat zaútočit na území, které může patřit jinému hráči. V takovém případě budou vaši dealeři bojovat s dealery na napadeném území a číkoliv dealeři přežijou, zaberou obě území. Čím větší přesilu máte oproti soupeři, tím vyšší je vaše šance na výhru v drogové válce. Takže buďte opatrní s napadáním území, protože můžete přijít o území, pokud se útok nepovede.

Je zde několik různých vylepšení, které můžete na vaše území zakoupit - drogový sklad, drogové doupě, drogový palác a drogová pevnost. Zatímco sklad a doupě zvyšujou příjmy peněz a DP (drogových bodů), drogový palác o dost zvyšuje loajalitu území a drogová pevnost vám pomáhá trénovat nové dealery za nižší cenu a zároveň můžete mít na území s pevností více dealerů. To přináší velkou strategickou výhodu pro toto území.

Klíčem k udržení vašeho drogového impéria je udržet loajalitu na vašich územích. Čím více dealerů máte, tím více loajality získáte. Také můžete loajalitu vylepšit postavením drogového paláce, drogového doupěte a nebo drogové pevnosti. Pokud vám klesne loajalita na 0 na některém z vašich území, ztratíte jej a některý z nových hráčů jej může zakoupit nebo jej můžou napadnout hráči, kteří už nějaké drogové území mají.

Drogové války vám můžou vydělat spoustu peněz, získáte peníze z každého území, které ovládáte. Ale abyste vydělali peníze, potřebujete hodně drog, které se prodávají na vašich územích. Musíte buď vybudovat vlastní drogový byznys, který zajistí přísun drog, ať už koupením farem na marihuanu, skladů kokainu a nebo vařením metamfetaminu. Nebo můžete drogy chytře nakoupit od ostatních hráčů. Ale mějte na paměti, že nějaký produkt budete potřebovat, abyste vydělali spoustu peněz z vašich drogových území.Budou zde také volitelné mise, které vám pomůžou získat více DP bodů nebo které pomůžou vašim dealerům během drogové války. Ačkoliv většina činností se bude odehrávat na strategické mapě, tento update rozhodně není nějaký akční update, tak s těmito misemi budete moct pocítit interakci vašeho drogového impéria s herním světem.

Drogové války možná někomu budou připadat pomalé, protože každá válka zabere 12 hodin, aby ostatní hráči, kteří nejsou online, také mohli reagovat na aktuální situaci. Ale abychom start drogových válek trochu urychlili, rozhodli jsme se, že do 15. března budou všechny cooldowny o 50% nižší. To přinese výdělky dvakrát rychleji, ale bude to rovněž nutit hráče, aby častěji kontrolovali drogovou mapu.


vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu rok 2021 a s ním již netrpělivě vyhlížíme další a další náznaky nového GTA. Čekání je již takřka nekonečné, ale určitě bude stát za to. Půjde o největší a nejkomplexnější otevřený svět, jaký kdy v Rockstar Games vytvořili? Zcela určitě ano! Půjde o přelomovou hru, která bude opět trhat rekordy? Pravděpodobně, opět ano! V R* se s každou další hrou dokáží překonat a posunout svou hranici o kus dál. Nezbývá než doufat, že už nebudeme muset čekat další rok... :-)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!