GTA.cz

Nový heist Madd Doggova vila na WTLS Martin Barták| 22.01.2023 15:46

 


Dnešním dnem byl na server přidán poslední nový heist Madd Doggova vila.

Tento poslední heist nabízí nejvyšší kořist ze všech heistů, a to $450,000. Vyšší kořist ale znamená vyšší riziko, což v tomto heistu platí dvojnásob - stačí, abyste přestřihli místo kabelu k alarmu telefonní linku a heist pro vás končí. Proto je potřeba, aby spoluhráč pečlivě pomocí voltmetru změřil napětí na každém kabelu a zjistit, jestli se jedná o alarm nebo ne. Přestřižením telefonní linky byste dali ochrance vědět, že něco nehraje! Při tavení sejfu pozor na to, abyste neroztavili sejf i s jeho obsahem! To byste si moc velkou kořist neodnesli... Spoluhráči tak musí hasit oheň, který při tavení pomocí termitu vznikne.

V dalších heistech na vás čekají rovněž nové možnosti, například při kradení zbraní z vojenského skladiště máte k dispozici scanner, kterým můžete zjistit, jaké zbraně jsou v bednách a rozhodnout se tak, které ukradnete, abyste měli vyšší kořist!

Do konce ledna rovněž bude u všech heistů 3x vyšší kořist! V novém heistu Madd Doggova vila tak můžete ukrást až $1,350,000!


vyhledávání

reklama

anketa

editorial

Máme tu nějaký ten pátek rok 2022 a s ním i velkou šanci, že se ani v tomto roce se nedočkáme oznámení GTA 6. Místo toho jsme však dostali remastery tří klasických a ikonických dílů série GTA. Je pravda, že neměli nejlepší start, ale dejte jim šanci. Vyzkoušejte si hry osobně a zkuste je. Ten návrat sice není dechberoucí, k tomu ještě nějaký ten rok vývoje chyběl, možná i jiný výběr studia, ale i tak je to příjemný nostalgický návrat, který alespoň ty původní tituly nezničil. Ohodnotit hry už musíte spíš vy sami - každý z vás. A pořád je tu jedna jistota - třeba stále dobré GTA Online. :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies