Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA Multiplayer

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Super updaty na WTLS Martin Barták| 26.09.2018 20:20

Na WTLS pro vás skoro každý den připravujeme nějaké novinky, ani přes léto jsme nezaháleli a zde vám přinášíme stručný přehled těch nejzajímavějších updatů, které se vám určitě budou líbit!

Přidali jsme dva nové joby - jeřábník a vojenský pilot. Do SF byl přidán pohyblivý jeřáb, který nenajdete na žádném jiném serveru a můžete si samozřejmě vydělat nějaké peníze nakládáním kontejnerů na nákladní loď. Těžká práce dělníka v přístavu má ale svoje kouzlo! V jobu vojenského pilota zase budete distribuovat náklady munice po celém San Andreas, náklad musíte vyhodit z helikoptéry, aby po otevření padáku dopadl na místo shozu.Nově můžete dělat mise pro Sweeta! A Sweet to chce pořádně osolit všem Ballasům, takže v misích budete mít za úkol zabíjet členy gangu Ballas nebo budete muset přesprejovat gang tagy, abyste všem dali najevo, že tohle území patří jedině Grove Street!

Na WTLS také byla přidána zbrusu nová tuning dílna, kde si můžete koupit vysněná vylepšení vozidla jako třeba neony, brnění na vozidlo, neprůstřelná kola, různé nové spoilery nebo speciální barvy. Každé vozidlo si tak můžete upravit podle svého gusta! A pokud chcete potrollit pár hráčů, můžete si vozidlo vybavit i bodci, které můžete za jízdy házet za sebe a zničit pneumatiky všem hráčům, kteří přes bodce přejedou. Záškodnictví jak vyšité!Na našem serveru je už spoustu skvělých a zábavných eventů. A stále přidáváme další. Nově byly přidány tyto eventy. Warzone, event na způsob PUBG, kde seskočíte padákem, musíte hledat zbraně a zabít nebo být zabit. Bomb Da Base, kde jeden tým musí umístit bombu a druhý tým ji musí zněškodnit. Welcoming Party, kde bodyguardi musí přepravit manažery z letiště do cíle a útočníci mají za úkol manažery zabít. Cops 'n Crooks kde gangsteři musí chránit bosse a přežít 10 minut, zatímco se je policejní jednotky snaží zneškodnit. Runners vs Infernus, kde jeden tým se musí přes kontejnery dostat do cíle a druhý tým je musí sejmout autem. Heli Hell, kde jeden tým musí přežít 10 minut, zatímco druhý tým v helikoptérách se z nich snaží udělat sekanou. Lawnmower Race, naprosto bláznivý závod, kde jedete z prudkého kopce se sekačkou a musíte se vyhýbat všemožným překážkám a nástrahám, abyste dojeli do cíle jako první. Offense Defense, což je týmový závod, kde každý tým má závodníky a blockery, vyhraje tým, jehož závodník jako první dojede do cíle.

Do Ammu Nation byla přidána nová zbraň - výbušnina. Tuto výbušninu můžete kdekoliv nastražit a odpálíte ji telefonem, zavoláním na kontakt "Odpálit". Výbušnina je celkem silná, takže to můžete všem hráčům pěkně spočítat!


Pokud chcete vydělat těžké peníze v drogovém průmyslu, na serveru také můžete koupit stánky, ve kterých můžete hráčům prodávat vaši marihuanu, kokain nebo metamfetamin a vydělat si tak nějaké peníze a stát se drogovým bossem. A pokud chcete nějaké těžké peníze zase prohrát, můžete zkusit nově přidané kolo štěstí v casinu. Ale kdo ví, třeba vy zrovna budete mít to štěstí a něco i vyhrajete!

Na závěr už jen dvě menší novinky. Můžete si nově koupit noviny v boxu s novinami, které najdete na různých místech. Pokud potřebujete rychle vydělat nějaké peníze, co takhle zkusit střelit do nějakého bankomatu? Třeba z něj vypadne pár tisíc dolarů!

Doufáme, že se vám tyto novinky budou líbit a budeme moc rádi, když si je přijdete na WTLS vyzkoušet. Přejeme vám spoustu zábavy!


Novější zpráva:Novinky ze SuperPařby!
Starší zpráva:Trailer Realná Země 10

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu nějaký ten pátek rok 2022 a s ním i velkou šanci, že se ani v tomto roce se nedočkáme oznámení GTA 6. Místo toho jsme však dostali remastery tří klasických a ikonických dílů série GTA. Je pravda, že neměli nejlepší start, ale dejte jim šanci. Vyzkoušejte si hry osobně a zkuste je. Ten návrat sice není dechberoucí, k tomu ještě nějaký ten rok vývoje chyběl, možná i jiný výběr studia, ale i tak je to příjemný nostalgický návrat, který alespoň ty původní tituly nezničil. Ohodnotit hry už musíte spíš vy sami - každý z vás. A pořád je tu jedna jistota - třeba stále dobré GTA Online. :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!