GTA.cz |

GTA San Andreas - The Definitive Edition

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Strana:1234567891011>
Jdi na: / 25

Slovenské preklady The Definitive Edition Redakce| 03.01.2023 12:23

Ako autorovi staručkých slovenských prekladov na GTA3 a Vice City mi ohlásenie remastrov The Definitive Edition dalo príležitosť vrátiť sa k svojej niekdajšej práci. Teším sa, že dnes môžem predstaviť trojicu slovenčín do trilógie The Definitive Edition v špeciálnom vydaní pre Gta.cz.

 


 

Zatiaľ čo slovenčiny do GTA3 a Vice City prešli pri príležitosti definitívnej edície novým kolom korektúr, pre San Andreas sme spolu s Michalom Bobušom pripravili celkom nový preklad. Bola to napokon veľmi zaujímavá výzva, pretože šlo o našu prvú skúsenosť s prekladom gangsterskej a hip-hopovej tematiky so špecifickým slangom z losangelského Comptonu plného vulgarizmov.

Ako bonus sme pripravili slovenské titulky do filmu The Introduction, ktorý tvorí úvod do príbehu San Andreas.

 


Ak by ste chceli ukážku, ako hry vyzerajú po slovensky, pozrite si videá z GTA3

 


Vice City:

 

 


a San Andreas:
Na našom webe Lokalizácie.sk nájdete aj vylepšené verzie prekladov na pôvodnú trilógiu, do ktorých sme zakomponovali knižnice na podporu hrania v širokouhlom rozlíšení pod Windows 10.

Veríme, že si výsledky našej práce užijete, a prajeme vám príjemnú zábavu.

MixerX, Lokalizácie.sk
 


ALIEN INVASION: REVELATIONS - GTA San Andreas Movie Redakce| 28.12.2022 14:36

Ahoj, jmenuji se Lucas, na YouTube mám přezdívku "TheJizzy". Já a můj kamarád "The Joe" se známe řadu let a jsme amatérští filmaři. Rozhodli jsme se spolupracovat na našem velkém a možná posledním projektu z prostředí Grand Theft Auto San Andreas. Jedná se o film s názvem Alien Invasion: Revelations, který je jakýmsi pokračováním filmu, který jsem natočil v roce 2013. Předešlý film z roku 2013 můžete zhlédnout také z pohodlí domova přímo na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=w-UZzmmQTqM 

A jaká je vlastně premisa tohoto filmu?
"Oblast 51, nejstřeženější a nejzáhadnější místo v SA, vyšle pátrací konvoj po ukradeném tajném předmětu, který není z našeho světa. Osud naší budoucnosti je v rukou nechvalně známého vědce Troye Davise."

České titulky jsou dostupné v nastavení!

 

 


San Andreas v Unreal Engine 5? Paráda! Miroslav Biarinec| 22.05.2022 17:00

Jak by asi vypadalo GTA San Andreas převedené do přelomového Unreal Enginu 5? Tady je odpověď!
Takovou Definitive Edition byste brali?
Strana:1234567891011>
Jdi na: / 25

vyhledávání

reklama

anketa

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies