Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA San Andreas

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz

aktuality

komunita gta.cz

o hře

mapy

download

návody

galerie

ostatní

Reklama

Obecné zajímavosti - 15. část AnhHai | 09.02.2008

15. Uzavřené občerstvení

 

 

 

Jedno zavřené občerstvení v San Andreas. Zasalal: Hanys.

 

14. Auto v křoví a světlo přes zeď

 

 

 

Objevil jsem dvě zajímavosti. Na tu první mám jednu otázku "Odkdy se dá svítit přes zeď" a v té druhé mám křoví v autě!!:-). Zaslal: Ondřej Přibylský.

 

13. CJ

 

 

 

CJ jako terč můžeme najít v Ammu- Nation. Zaslal: Hanys.

 

12. Zombie policajti

 

 

 

Jak jsem na to přišel: Honili mne policajti, tak jsem zabil řidiče. A...no, koukám a auto jede stále za mnou. Tak jsem to zkusil i u jiných policejních aut a občas se to povede, nevím proč, ale ne vždycky. Zaslal: Modrdav.

 

11. Mavající přítelkyně

 

 

 

Zjistil jsem, že pokud před svojí holkou vytáhnete foťák, začne ji CJ ukecávat, aby se nechala vyfotit. Ona se nechá přesvědčit a začne na vás mávat. CJ u toho má dobrý kecy: "I like shooting people...with camera". Zaslal: Martin Erdos.

 

10. Dům v Las Venturas

 

 

 

Tady vám posílám jednu chybku s Carlovým domem v Las Venturas....když projdete tím oknem tak se ocitnete ve vnitřku baráku, no co se dá dodat:vyzkoušejte to!! Zaslal: Lada Gál.

 

9. Hasiči

 


 

Když sem hral GTA SA tak sem jsi behal po meste ničil ludí atd az sem jsi potom zeskočil z mrakodrapu a potom jsem si šel zajezdit na aute když tu vidím jak hasič mláti civilistu to jsem teda nevidel. Zaslal: Miro Kubiš.

 

8. Hydra a Jetpack

 

 

 

Posílám další takovou blbůstku-když si v San Andreas dáte jetpack a někdo vás zabije(policejní vrtulník, naváděná raketa nebo člověk), tak CJ nezemře dokud se nedotkne země(viz připojené screenshoty). Pokud do té doby stihnete napsat kód na zdraví, tak jste zase v pohodě. Navíc jsem objevil další chybu v replayi-letím ve stíhačce rychlostí 270km/h se zataženým podvozkem, a v replayi je podvozek vysunutý a na tachometru je 1km/h(viz další screenshot). Zaslal: Karel Havlík.

 

7. Neviditelné kolo

 


 

Při putování po SA jsem narazil na DFT-30.....který má neviditelné levé zadní kolo......není vidět, ale je tam.....Zaslal: Footswitch.

 

6. Teleportace

 

  

 
 

 

Zjistil jsem, že pomocí teleportace se lze dostat do Matrixu. Stačí se teleportovat ven z místnosti a jste tam. Pro návrat do normálního světa se stačí teleportovat zpět do místnosti. Zajímavé je, že pokud to zkusíte naopak, tedy teleportovat se zvenku do místnosti, CJ začne padat z velké výšky a dopadne na nějaké místo na mapě, v mém případě sever Los Santos. Zaslal: Martin Erdos.

 

 

5. Opuštěné lodě

 


 

Zaslal: Kubu Dudinský.

 

4. Zářící schody

 


 

Tak na tohleto jsem narazil v LS. Asi to je tím západem slunce, ale každopádně to vypadá zajímavě. Zaslal: Jakub Seidl.

 

3. Směs zajímavostí od AhoDJ

 

  
   
                    Auto na tekoucí vodě.                                                Drát vedoucí do země.         
 
 
                                                                            Stíhačka ve zdi.

 

2. Vyhořelý barák

 


 

Po svém putování po San Andreas jsem narazil na vyhořelej barák, a tak ho tady máte...Zaslal: Hierro.

 

1. Scéna z filmu

 


 

Pokud chcete aby vaše chození vypadalo jako scénka z nějakého filmu, tak běžte na letiště a kupte si letenku. Až budete pŘistávat, tak zadejte cheat JUMPJET a až bouchne, tak se objevíte u nemocnice a bude to vypadat jako při letu. Zaslal: Ota Voska.

 
 

vyhledávání

GTA V v prodeji!

Reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Vlak odnikiaľ - Planter

editorial

Máme tu nějaký ten pátek rok 2022 a s ním i velkou šanci, že se ani v tomto roce se nedočkáme oznámení GTA 6. Místo toho jsme však dostali remastery tří klasických a ikonických dílů série GTA. Je pravda, že neměli nejlepší start, ale dejte jim šanci. Vyzkoušejte si hry osobně a zkuste je. Ten návrat sice není dechberoucí, k tomu ještě nějaký ten rok vývoje chyběl, možná i jiný výběr studia, ale i tak je to příjemný nostalgický návrat, který alespoň ty původní tituly nezničil. Ohodnotit hry už musíte spíš vy sami - každý z vás. A pořád je tu jedna jistota - třeba stále dobré GTA Online. :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!