Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA San Andreas

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz

aktuality

komunita gta.cz

o hře

mapy

download

návody

galerie

ostatní

Reklama

Obecné zajímavosti - 8. část AnhHai | 09.02.2008

1. Superb

 

   

 

Když jsem si u vás stáhl Škody Superb Policie, tak na obrázku vypadala jinak...na jinou než černou jsem ještě nikdy nenarazil. Jakub Kučera.

 

1. Doplněk:

Vzkaz od autora tohoto auta.

 

Aby se vám v hře objevil SuperB v barvách ČR policie tak musíte do hry nahrát všechny soubory obsažené v zip archivu s autem (JPG obrázky samozřejmě ne). Podle autora se vám nezobrazí v barvách české policie, když nevložíte data z carcols.dat.

 

2. Doplněk:

 

  

 

Od Pavla Kulhavého jsme dostali vyřešení tohoto problému. Takže pokud chceme mít i jiný tip policejního auta, tak je nutné editovat daný soubor v IMG Tool. A jako důkaz, nám poslal dva screeny.

 

 

 

2. Otočka

 

 

 

Keď sa chcete otočiť na aute v malom priestore bez poškodenia auta, tak podržte " W + S + do ktorej strany " tak sa otočíte v malom priestranstve. Ešte je tu chyba ked sa vám zle uloží screen tak to bude vyzerať ako na obrázku. Martin Valent.

 

3. Virus

 

 

 

Keď máte nieaké vírusy ale chybu v hre tak to často môže vyzerať aj takto. Martin Valent.

 

4. Výška

 

 

 

Neviem či o tomto viete ale po teleporte strašne vysoko sa vám stane jedna veľmi zaujímavá vec. Martin Valent.

 

5. Ohnivák

 
 

Dost brutálně dobrý screen s ohnivým vozidlem nám poslal Majo.

 

6. Zajímavost s Ghost Carem

 

 

  

 

 

Tuto zajímavost nám poslal 107. Při jeho toulkách po dědinách narazil na Ghost Car, který je Beacon Hill západně od RS Haul. Pokud od tohoto Ghost Caru odejdete a vrátíte se zpět, tak je auto opravené.

 

7. Ghost Town a hrobky

 

  

 

  

 
  
 
  
 

Našel jsem nový městečko duchů je to v obrázkách. Jo ty rakve nejsou to ty u Hadí Farmy, ale jsou u Las Venturas, jak je Strip klub ne ten v Las Venturas, ale trošku menší takovej opuštěnej! Kousek od něj!!! Zajímavost nám zaslal: Lukáš Topinka.

 

Doplněk od 107:

 

   

 

GHOST TOWN:
- definitívne ide o mestečko ALDEA MALVADA. nachádzajúce sa na kopci nad EL QUEBRADOS. - na fotke 107-GHOSTTOWN-FOTO-1 si všimni, že je dokonca vidieť raketomet nachádzajúci sa v mestečku (presne ako na fotke od LUKÁŠA).

 

  

 

MASOVÝ HROB:
- na mieste označenom LUKÁŠOM žiadny hrob nie je - urobil som aj screen z toho miesta a nič tam nevidno (a myslím si, že to by si všimol každý, že v kameňolome je hrob) - pozri screeny hrobu, ktoré som urobil - je to ten starý známy hrob pri vojenskej základni, len je to sfotené z tej vyššej steny oproti stojacemu autu takže tožko moja správa.

 

Závěr

Ghost towny su stále len dva - ALDEA MALVADA a LAS BRUJAS, a masový hrob je stále len ten jeden - južne od VERDANT MEADOW AIRCRAFT GRAVEYARD...

 

8. Záhada s foťákem odhalena

 

 

 

Ahoj, přišel jsem k tomu chlápkovi s fotákem a začal jsem ho mlátit. Nějaký vesničan by se asi začal bránit a mlátit mě taky. Ale tenhle chlapík měl foťák a bránil se tím že mě začal fotit.Pořád na mě mířil a fotil. Když toho chlápka hned zastřelíte a on vás neztihne fotit tak z něho nic nevypadne. Ale tenhle chlápek kerej mě fotil tak z něho foťák vypadl. Tento mail jsem dostal od Františka Doležala.

 

9. Ghost Cary od 107

 


 

U Lil Probe Inn je znamý Ghost Car, ale někdy jich tam můžeme najít dva.  Zajímavost nám zaslal: 107.

 

10. Další Ghost Car

 

 

 

Pozice s dalším Ghost Carem nám zaslal Jakub Minařík.

 

11. Skok z mrakodrapu

 

             

 

 

 
 

V Los Santos je mrakodrap, do kterého můžete vyjet s kolem nahoru a pak skočit dolů. Zajímavost nám zaslal: 107.

 

12. Nevolnost a ladění rádia

 

 

 

Dvě zajímavosti nám zaslal 107. Na prvním obrázku vidíme, že když to přeženeme s jídlem, tak CJ začne zvracet. Ve druhém pak, pokud si ve člunu přepnete na jinou rádivou stanici, tak si CJ sedne, jako když sedí v autě.

 

13. Hydry v Los Santos

 

 

 

Nejen v San Fierru na policejní stanici lze najít Hydry, ale také v Los Santos a to hned ve dvou exemplářích s dodem. Zajímavost nám zaslal: Tomáš Viliams.

 

14. Ghost Car od Tomáše Dubiela (28.9.2005)

 

 

 

Sice tenhle Ghost Car již máme zaznamenaný v sekci Záhady od čtenáře, proto ho tam znovu nebudu zařazovat, ale dal jsem to aspoň sem. Na  druhém obrázku pak můžete vidět, jak Ghost Car se neopravil, i když vjel do opravárny. Zaslal: Tomáš Dubiel.

 

 
 

vyhledávání

GTA V v prodeji!

Reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Vlak odnikiaľ - Planter

editorial

Máme tu nějaký ten pátek rok 2022 a s ním i velkou šanci, že se ani v tomto roce se nedočkáme oznámení GTA 6. Místo toho jsme však dostali remastery tří klasických a ikonických dílů série GTA. Je pravda, že neměli nejlepší start, ale dejte jim šanci. Vyzkoušejte si hry osobně a zkuste je. Ten návrat sice není dechberoucí, k tomu ještě nějaký ten rok vývoje chyběl, možná i jiný výběr studia, ale i tak je to příjemný nostalgický návrat, který alespoň ty původní tituly nezničil. Ohodnotit hry už musíte spíš vy sami - každý z vás. A pořád je tu jedna jistota - třeba stále dobré GTA Online. :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!