GTA.cz

aktuality

komunita gta.cz

o hře

mapy

download

návody

galerie

ostatní

Čeština a Slovenština AnhHai | 22.03.2008

 
 
Čeština od Tiscali Games - verze 1.2
 
Velký výběr překladů GTA SA do českého jazyka. Po kliknutí sem, budete přesměrovaný na stránku abecedaher, kde si češtinu můžete volně stáhnout.  

Slovenština od Slovenciny.com - verze 1.2
 
Pokud z nějakého důvodu nemáte rádi češtinu, pak tu pro vás máme pro slovenské čtenáře slovenštinu. Autoři této slovenštiny jsou Naetoo & Ventil, kteří nám poskytli link na jejich stránku s tímto překladem. Vstup jest tu: http://www.slovenciny.com/.
 
Slovenština od Slovenciny.com - verzia 1.3
 
Pred niekoľkými dňami slovenciny.com vypustili novú, vylepšenú verziu slovenčiny pre GTA:SA. Viac info o slovenčine a samotný download TU.

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Vlak odnikiaľ - Planter

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies