GTA.cz

aktuality

komunita gta.cz

o hře

mapy

download

návody

galerie

ostatní

Unikátní skok č. 69 Honza Svatoš (fotky) & (texty)

Popis: Skok jako č.68, s tím rozdílem, že rozjezd je od západu k východu a letíte k budově s červenou střechou (Pawn Shop).
Poznámka od uživatele domvala: Použijte motorku FCR (ne NRG). Chce to rozjezd jak jen to jde, musí se při tom mačkat klávesa pro náklon dopředu, čímž motorka dosáhne mnohem většího výkonu. Na na konci, u těch schodů, se to musí prostě projet! Já jsem dělal tu chybu, že jsem nakláněl těsně před místem odrazu dozadu... To funguje u všech ostatních skoků, ale tohle se musí projet jen s mačkáním dopředné náklonnosti. Při dodržení tohoto postupu se dá doletět až na střechu a započítá se to.
 


<< Zpět na mapu

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Vlak odnikiaľ - Planter

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies