GTA.cz

aktuality

komunita gta.cz

o hře

mapy

download

návody

galerie

ostatní

Unikátní skok č. 9 Honza Svatoš (fotky) & (texty)

Popis: Velmi těžký skok. Musíte se pomocí šikmého skokánku dostat na střechu nástupiště. Při prvním pokusu jsem ani nevěřil, že se mi to kdy povede. Takže můj postup. Zajeďte si pro dlouhý rozjezd až k vlakovému depu, tam kde se rozdělují koleje. Postavte se zády k budově a pořádně se rozjeďte (tady pomáhá snad jedině NRG500). Těsně před skokem se dokonce musíte na motorce postavit, aby byl odraz co nejlepší a nejvyšší. Bez postavení na motorce na střechu nedoletíte. Chce to cvik.
 


<< Zpět na mapu

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Vlak odnikiaľ - Planter

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies