Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA Vice City Stories

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama
Strana:<7891011121314151617>
Jdi na: / 22

Spuštění nové verze webu Honza Svatoš| 02.01.2009 07:30

Zdravím všechny čtenáře GTA.cz!
Srdečně Vás vítám na nových stránkách, které jsme pro Vás připravovali s přestávkami neuvěřitelné dva roky! Čeká Vás zde kromě nového designu několik vylepšení, např. absolutní předělání všech download sekcí (nafocení a vyzkoušení modelů v SA, likvidace duplicitních atd.), nové galerie, SEO názvy, RSS kanál, validnější kód pro Vaše prohlížeče apod. Možná se Vám ne všechny změny budou líbit, ale chci Vás poprosit o shovívavost a trochu nadhledu, než začnete psát kritiku. Změna byla potřebná a nutná, jak z pohledu Vašeho, tak i z toho našeho - technického. Přejeme Vám, ať jste spokojení nebo ať si aspoň zvyknete! :-)
S novou verzí stránek se vrací do našich řad emeritní šéfredaktor AnhHai a to rovnou a opět na místo šéfredaktora! :-) Jako svoji pravou ruku (říkejme mu co-šéfredaktor) si vybral dosavadního zástupce šéfredaktora Miru22. O dalším složení redakce Vás budeme na tomto místě informovat během následujících dní.
 
Poděkování, aneb na této verzi se podíleli:
Kajli - naplnění a převedení drtivé většiny dat v největším modulu SanAndreas a několika dalších modulů, podporování mé osoby, konzultace, komunikace s týmem, prostě za díky za vše! :-*
Mira22 - na V3 má obrovský podíl, zvláště za jeho mravenčí práci při plnění dat, článků a novinek.
Morny - nafotil a vyzkoušel pro Vás všechny (VŠECHNY!) modely dopravních prostředků v GTA SA!
Keďo - nahazování dat v MP modulu!
Noruen - za nahazování dat v GTA1 modulu a hlavně za grafickou práci, většinu hlaviček a plnění našich zvhrlých grafických nápadů ;-)
KenR - pomoc při na GTA4 modulu.
Jakub91111 - pomoc na MP modulu.
Superman2 - pomoc na MP modulu.
LastHunter - pilotní verze Download Manažera a prvotní nakódování těchto stránek do XHTML a CSS.
Deli - design těchto stránek, který jste si sami vybrali v soutěži
A poděkování sobě? :-) Že jsem to vydržel a že to fakt vyšlo, protožo toilk problémů jsem snad nikdy neřešil :-)
 
Budoucnost? První měsíce budou o testování a vychytávání chybiček, dále se budeme věnovat GTA4 sekci a možná Vás potěší, že budeme pořádat nové soutěže a některé dokonce o věcné a hodnotné ceny!
Ať se Vám tu líbí a jste tu spokojeni!

ScoKing
 


Chtěl bych napsat pár slov, k této významné události. S novým webem a designem přichází i nové články, nové návody, nové modifikace a také nové starosti. Těch bude doufám co nejméně a více bude těch příjemných chvil. Na designu a celé nové verzi GTA.cz mají největší zásluhu dva lidé. Jsou to Kajlin a ScoKing. Jistě je znáte :) bez nich by tohle všechno nemohlo vzniknout, věnovali tomu přes rok práce a pod rukama jim prošlo, troufám si říct desetitisíce souborů. Já jim děkuji za to, že jsem se mohl přidat a alespoň trochu jim pomoct. Moc děkuju.Budeme se dále snažit, aby jste zde na webu našli všechno co jen bude možné o GTA najít a doufáme, že nám budete držet přízeň i v tom dalším roce 2009. Kdybych se měl ohlédnout za tím předchozím rokem, nejsilnějším zážitkem bylo bezesporu vydání GTA 4 na naší Pc platformu. Nejvíce nás potěšilo překročení magické 10 000 000 návštěvy gta.cz, což je skoro neuvěřitelné a mnohokrát vám děkujeme.
V nadcházejícím roce s vaší velkou pomocí jistě dosáhneme dalších astronomických čísel návštěvnosti a to nás dokáže popohnat kupředu.
Také doufám, že se na našem webu i pobavíte ať už u nějaké soutěže, či chatu s hráči GTA a že se k nám zase rádi vrátíte, ať už najít nějakou informaci, nebo si jen tak popovídat o GTA.


Chtěl bych vám představit první program na úpravu GTA IV a to Spark IV.
Program vám otevře soubory textur a modelů a již teď si sami můžete upravit jakékoli textury a vyrobit vlastní mód. S laskavým svolením autora speciálně pro gta.cz si ho můžete stáhnout zde http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=384933


zde je malé video http://www.youtube.com/watch?v=-d9pEyJs6Yk  
 
                                                                                                                            Mira22
 

 
I já jsem si pro vás připravila několik slov. Nechci se tu rozepisovat o svých zásluhách, ale chtěla bych jen říct, že převodu gta.cz do v3 jsem věnovala dobrý rok volného času. A to mluvím jen o české verzi. Mám také prsty v přeložení stránek San Andreas do angličtiny. Jen pro zajímavost musím říct, že to mi zabralo téměř 3 roky života a opravdu to nebylo tím, že bych se flákala :-D

Za tu dobu se vám ta práce buď znechutí, nebo se s tím smíříte, což je můj případ :o) Za vzhledem součastného webíku stojí moc lidí ať už jde o zajímavé grafiky, redaktory, anglické rodilé mluvčí, kteří pomohli s kontrolou textu, a kopa dalších. A většina z nich se stala i mými dobrými přáteli, a budeme spolu i nadále plánovat další projekty, jako je překlad našeho webíku gta4 do angličtiny a jeden tajný projekt, o kterém zde možná ještě uslyšíte při náboru zájemců :o)
 
Musím říct, že i když to byl pořádný záhul, tak mě to dost bavilo a těším se na další spolupráci.

Veronika "Kajlin" Kailová

Úrodné pole na ktorom sa pestujú melóny Miroslav Biarinec| 01.12.2008 16:05

Dovolím si začať príhovorom od človeka, ktorého by nám mohol závidieť nejeden fanweb: 
    Od dob mého odchodu na runescape.scorpions.cz uplynula dlouhá doba, téměř rok. Poslední novinka ode mě se s vámi rozloučila: http://www.gta.cz/sanandreas/index.php?novinka=1030, ale doba pokročila a GTA 4 se brzy dostane na PC a také můj návrat. Vracím se v krásné době, v době kdy web dosáhl 10 mil, naposled jsem zažil, kdy web dosáhl 3 mil. Web neustále roste, expanduje a získává si popularitu nejen v ČR a SK, ale také v zahraničí. Za toto samozřejmě děkujeme všem čtenářům, kteří nás navštěvujete a dáváte nám tak motivaci k další práci a vylepšování tohoto našeho/vašeho webu. Tak to je ode mě všechno, omlouvám se za krátkou novinku, příště se polepším.
Haianh alias Angel, bývalý a budoucí šéfredaktor Gta.cz.
Následuje moja pravá ruka, ktorá by prežila aj ako samostatný článok :)
 

   Děkuji za slovo. Já také nebudu dlouze psát, však návštěvníci sami uvidí jak to bude šlapat a jak nám to půjde. Vítám tedy Hihaje.
Vyhlášení :  Ještě jednou Vám všem děkujeme!  Emailů přišlo 48, což mě mile překvapilo. Jako první email poslal belto, ovšem bez přílohy a tak ho nemohu zařadit.
A jako první poslal správný screen Ondy Fondy z emailu ondycz()*** velice mu blahopřeji a už ho nebudu dál napínat a napíšu mu email :)
V návštěvní knize padl návrh, abych napsal více lidí. A tak TADY si můžete prohlédnout, můj email chvilinku po rekordu. Všem zůčastněným děkuji a rozhodně nezoufejte, k získání odznáčků budete mít ještě další šance.
 
A teď malé překvapení, odznáčky dám prvním třem :) Ondy Fondy, mandel99, Beanie Sigel a nejmenovaného návštěvníka, co chtěl odznáček vyměnit za Far Cry2, uklidním, že ještě nějaká soutěž určitě bude a bude mít šanci, dnes jen prvním třem. :)
Mira22, Zástupca šéfredaktora

A ja:
   Myslím, že neexistuje melón pri ktorom by som nebol. Číslo 10 bola od môjho malička mojím najšťastnejším číslom. Toto číslo ma sprevádza po celý môj život. Toto číslo vždy znamenalo niečo dobré, nikdy nebolo spojené so zlou udalosťou a tak som rád, že toto je ďalšia z chvíľ v mojom živote, kedy táto číslica prepája pocit hrdosti a dojatia. Čas, ktorý trval od nášho prvého milióna až po dnešný je 12 dní 7 mesiacov a 2 roky. Za tento termín sa na napísalo cez 2083 noviniek, udelilo sa stovky BANov, desiatky redaktorov prichádzali a odchádzali a státisíce nových návštevníkov nás prišlo pozrieť. Za každý 1 deň, noc, hodinu či minútu, ktorú som strávil na gta.cz sa Vám všetkým, ktorý sa dostali do priamého alebo nepriamého styku s gta.cz ĎAKUJEM. Dúfam, že to s nami ešte dlho vydržíte a že Vás nová verzia gta.cz osloví viac ako hocijaký iný portál, ktorý ste návštívili. "Toto už nie je fanweb o GTA SA, ale jeden z najväčších portálov o GTA na svete."
Branislav "Keďo 2" Keder

Worms - Donkey Turnaj Braňo Keder| 29.09.2008 20:22

Worms Centrála v spolupráci s Časopisom Score a Paulosovým Worms Portálom usporiadávajú najväčšiu hernú akciu tohto roka v hre Worms4: Totální nářez - Donkey Turnaj '08 o hodnotné ceny v podobe USB kľúčikov a aktuálneho výtlačku časopisu Score. Pokiaľ ste hráčom tejto hry, máte dostatok času a športového ducha - hľadáme práve vás! Pokiaľ sa prihlásite, určite neoľutujete - užijete si kopec zábavy a ak sa dostanete čo i len do štvťfinále - neodídete naprázdno. Získavate štýlový diplom! A ak sa umiestnite na jednom z prvých 3 miest, dostanete jednu z vecných cien v celkovej hodnote 1000Sk! Prehľad cien, pravidlá a všetko potrebné nájdete na Scorpions Worms Centrále!

TMC - Summer Party 2008 Braňo Keder| 12.09.2008 13:34

!!! S poľutovaním musím oznámiť, že dnešné točenie Summer Party sa odkladá z technických dôvodov. !!!
 
Po vzore veľmi úspešného videa Vianočná Párty 2 The Movie Crew naplánovalo ďalšiu skvelú akciu s názvom Summer Party 2008, čo vo voľnom preklade znamená Letná Párty 2008. Teraz už je všetko pripravené tak pripravte si server a prídte sa zúčastniť natáčania najnovšieho videa.
IP: 89.235.21.6:7814
Termín: 13. 9 - 14.9
Čas: Sobota 12:00 do 15:00 disko bar
20:00 do 0:00 hangár klub
Nedeľa 12:00 do 15:00 ostrov párty
20:00 do 0:00 ohňostroj
Vstup: Zdarma
Trailer: TU

LGL pravidlá + 10 registrovaných clanov Braňo Keder| 21.07.2008 19:31

 
 
Pravidlá by mali byť stále jednoduché, ale zároveň by nemali dať možnosť účastníkom nájsť v nich medzery. Virus, ani jeho reputácia neklamali, urobil presne to čo sa od neho čakalo. Podklady pre pravidlá mali po vytlačení celé 2 veľké strany. Pár krát som si ich poriadne prečítal a rozhodol som sa ich podstatne zjednodušiť na základné body. Tým pádom to bude ľahšie aj pri kontumáciách, kde sa udá len porušenie bodu číslo x .

!!! Zmena dátumu Letnej Gta.cz Ligy !!!
nový dátum je 14.8.2008

 
 
 
Každý zápas sa bude nahrávať a pri akomkoľvek podozrení, že hráč podvádza bude video predložené niekoľkým skúseným ľudom a tý rozhodnú o výsledku. Týto ľudia ostávajú v anonomite aby sme sa vyhli hocijakým obvineniam, že to bolo zmanipulované.

Pred koncom chcem ešte povedať všetkým, ktorý sa zúčastnia aby im nešlo o ceny, ale o vytváranie SAMP komunity, o vyzdvihnutie toho čo tak radi hrajú, o preukázaní autorom SAMP, že ich snaha nevyšla nazmar a že má cenu to nadalej vyvíjať. Ak táto liga skončí podľa všetkých predpokladov, že sa bude hrať poctivo, že nebudú zbytočné kontumácie, že clany sa dostavia kedy majú a že všetci sa budeme rovnako dobre baviť pri tomto multiplayeri.... tak čoskoro budete môcť uvidieť ďalšiu ligu od gta.cz, ale už vo väčšom meradle s viac cenami, s väčším záujmom sponzorov a s väčšou slávou.
Stačí len ukázať, že sa to dá.
 

O LGL                        Pravidlá a práva                         Pavúk

 

Strana:<7891011121314151617>
Jdi na: / 22

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu blížící se rok 2021 a s ním již netrpělivě vyhlížíme další a další náznaky nového GTA. Čekání je již takřka nekonečné, ale určitě bude stát za to. Půjde o největší a nejkomplexnější otevřený svět, jaký kdy v Rockstar Games vytvořili? Zcela určitě ano! Půjde o přelomovou hru, která bude opět trhat rekordy? Pravděpodobně, opět ano! V R* se s každou další hrou dokáží překonat a posunout svou hranici o kus dál. Nezbývá než doufat, že už nebudeme muset čekat další rok... :-)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!