Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA Vice City Stories

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama
Strana:<910111213141516171819>
Jdi na: / 22

Easter Eggs Ján Trenčanský| 31.12.2007 12:01

Takže dnes som zrobil článok o Easter Eggoch vo VCS kedže je toho SIlvestra tak nech máte čo čítať pri tom ako budete čakať na 00:00 (je tam aj jeden Easter Egg ktorý sa objavý len o 00:00 a fakt stojí za to :D) Článok je aj pridaný v ľavom menu.
 

GTA Vice City dabing Braňo Keder| 17.12.2007 15:38Po dosť dlhom čase od vydania sa zopár ľudí zoskupilo, aby Vás potešili.Termín ukončenia dabingu je koniec januára/ledna 2008. Týmto chcem upozorniť na nábor... . Potrebujú hlasy ako ženské, tak aj mužské, najlepšie vo veku 30 - 60 rokov. Záujemcovia píste na adresu martin.svejstil(at)seznam.cz. Autorom tejto myšlienky, ako ste už mohli vyčítať z mailu je Martin Sejštil.
Viem, že väčšia skupina návštevníkov sa pohybuje vo veku 11 - 15. Ale, predsa poznám aj zopár starších ako je napríklad grafik G.CM Yogi. Takže ak poznáte niekoho staršieho, ktorý to niekedy hrával, skúste sa na neho obrátiť s touto informáciou.

Hlavní postavy a dokončení.... Miroslav Biarinec| 02.11.2007 16:23

    Dnes jsem přidal dlouho rozpracovaný článek Hlavní postavy (na kterém je potřeba dodělat několik vedlejších postav).Takže nyní zde u nás můžete najít Hlavní postavy,Návody,Návody na hru.A mnoho dalšího. O tom všem by se mohlo Všem zahraničním i Cz webům jen zdát. Protože více informací o GTA VCS jinde těžko najdete. Na tomto vedlejším modulu by se toho dalo udělat ještě mnohem víc a také sem ještě něco ode mě přibude ;)
  A pokud se dobře pamatuji,byl na VCS modul nábor. Ovšem, kam se redaktoři poděli, to nevím.Takže to tady i nadále budu zachraňovat já. (pro zkušené práce na 1 hodinu :) )
 

Vyhlášení vítěze - nový design gta.cz Honza Svatoš| 03.10.2007 09:30

Celý minulý měsíc probíhala na gta.cz soutěž o nový design těchto stránek. Mohl se přihlásit kdokoli a zaslat nám svůj design. Výhrou bylo 1000Kč a hlavně nehynoucí sláva :)
Přišlo nám celkem 13 designů (+ jejich další verze), které byly více či méně povedené. To ostatně můžete posoudit v této galerii.
Hlasování proběhlo během víkendu a zúčastnili se ho vyzvaní redaktoři jak z gta.cz, tak dalších webů ScoTeamu. Hlasy dostaly nakonec jen tři designy, Deliho, Kenův a Noruenův.
Ke každému designu bylo hodně připomínek, skutečně každý si představuje vzhled gta.cz úplně jinak :) Do hry se dokonce dostaly i způsoby, které do soutěže nepatří, třeba že někdo hlasoval jen pro někoho, protože toho druhého nesnáší.
Vyhodnocení soutěže jsem záměrně odložil o dva dny, protože jsem čekal ještě na poslední došlé názory. Závěr je tedy takový:
- na třetím místě se umístil Noruenův design, varianta tmavší
- na druhém místě se umístil Kenův design v4, který měl největší podporu z redakce gta.cz
- na prvním místě se nakonec umístil Deliho design, pro který hlasovala většina šéfredaktorů ScoWebů a jedna část redakce gta.cz.
 
Deliho design umístěný na této stránce ještě zaznamená několik změn, které navrhly hlasující.
Ve finálním designu se pak tyto stránky představí koncem roku.
Výherci gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a snad svoji nevýhru unesou. ;)
 
Důležitá zpráva pro soutěžící!!
Je tu nová minisoutěž!! Bude se soutěžit o hlavičky k jednotlivým modulům!
Každý modul, tak jako je to nyní, bude mít vlastní hlavičku - obrázek. Zasílejte nám své návrhy! Pro každý modul se bude vybírat hlavička zvlášť, takže je klidně možné, že v každém modulu bude grafika od jiného autora. :)
Parametry pro hlavičku (výška, šířka) budou uveřejněny v blízké době.
 

Mafia 2 na scorpions Braňo Keder| 16.09.2007 10:21

Možná někteří z vás tušili, že dříve či pozdějí spustíme web o Mafii II a konečně je to tady :-). Web o Mafii II najdete na mafia2.scorpions.cz nebo na mafia2game.cz. Všechny detaily apod. najdete na webu o Mafia II. Vše je krásně zpřehledněno a zpracováno.
                                                                                                               Šéfredaktor: tonyskate
 
Ovšem nezabudnite ani na starý web o mafii 1, ktorý je tiež pod vedením tonyho.

Strana:<910111213141516171819>
Jdi na: / 22

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu blížící se rok 2021 a s ním již netrpělivě vyhlížíme další a další náznaky nového GTA. Čekání je již takřka nekonečné, ale určitě bude stát za to. Půjde o největší a nejkomplexnější otevřený svět, jaký kdy v Rockstar Games vytvořili? Zcela určitě ano! Půjde o přelomovou hru, která bude opět trhat rekordy? Pravděpodobně, opět ano! V R* se s každou další hrou dokáží překonat a posunout svou hranici o kus dál. Nezbývá než doufat, že už nebudeme muset čekat další rok... :-)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!