Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA Vice City Stories

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Úrodné pole na ktorom sa pestujú melóny Miroslav Biarinec| 01.12.2008 16:05

Dovolím si začať príhovorom od človeka, ktorého by nám mohol závidieť nejeden fanweb: 
    Od dob mého odchodu na runescape.scorpions.cz uplynula dlouhá doba, téměř rok. Poslední novinka ode mě se s vámi rozloučila: http://www.gta.cz/sanandreas/index.php?novinka=1030, ale doba pokročila a GTA 4 se brzy dostane na PC a také můj návrat. Vracím se v krásné době, v době kdy web dosáhl 10 mil, naposled jsem zažil, kdy web dosáhl 3 mil. Web neustále roste, expanduje a získává si popularitu nejen v ČR a SK, ale také v zahraničí. Za toto samozřejmě děkujeme všem čtenářům, kteří nás navštěvujete a dáváte nám tak motivaci k další práci a vylepšování tohoto našeho/vašeho webu. Tak to je ode mě všechno, omlouvám se za krátkou novinku, příště se polepším.
Haianh alias Angel, bývalý a budoucí šéfredaktor Gta.cz.
Následuje moja pravá ruka, ktorá by prežila aj ako samostatný článok :)
 

   Děkuji za slovo. Já také nebudu dlouze psát, však návštěvníci sami uvidí jak to bude šlapat a jak nám to půjde. Vítám tedy Hihaje.
Vyhlášení :  Ještě jednou Vám všem děkujeme!  Emailů přišlo 48, což mě mile překvapilo. Jako první email poslal belto, ovšem bez přílohy a tak ho nemohu zařadit.
A jako první poslal správný screen Ondy Fondy z emailu ondycz()*** velice mu blahopřeji a už ho nebudu dál napínat a napíšu mu email :)
V návštěvní knize padl návrh, abych napsal více lidí. A tak TADY si můžete prohlédnout, můj email chvilinku po rekordu. Všem zůčastněným děkuji a rozhodně nezoufejte, k získání odznáčků budete mít ještě další šance.
 
A teď malé překvapení, odznáčky dám prvním třem :) Ondy Fondy, mandel99, Beanie Sigel a nejmenovaného návštěvníka, co chtěl odznáček vyměnit za Far Cry2, uklidním, že ještě nějaká soutěž určitě bude a bude mít šanci, dnes jen prvním třem. :)
Mira22, Zástupca šéfredaktora

A ja:
   Myslím, že neexistuje melón pri ktorom by som nebol. Číslo 10 bola od môjho malička mojím najšťastnejším číslom. Toto číslo ma sprevádza po celý môj život. Toto číslo vždy znamenalo niečo dobré, nikdy nebolo spojené so zlou udalosťou a tak som rád, že toto je ďalšia z chvíľ v mojom živote, kedy táto číslica prepája pocit hrdosti a dojatia. Čas, ktorý trval od nášho prvého milióna až po dnešný je 12 dní 7 mesiacov a 2 roky. Za tento termín sa na napísalo cez 2083 noviniek, udelilo sa stovky BANov, desiatky redaktorov prichádzali a odchádzali a státisíce nových návštevníkov nás prišlo pozrieť. Za každý 1 deň, noc, hodinu či minútu, ktorú som strávil na gta.cz sa Vám všetkým, ktorý sa dostali do priamého alebo nepriamého styku s gta.cz ĎAKUJEM. Dúfam, že to s nami ešte dlho vydržíte a že Vás nová verzia gta.cz osloví viac ako hocijaký iný portál, ktorý ste návštívili. "Toto už nie je fanweb o GTA SA, ale jeden z najväčších portálov o GTA na svete."
Branislav "Keďo 2" Keder

Starší zpráva:Easter Eggs

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Na konci dubna uběhlo již 11 let od vydání GTA IV na PS3 a Xbox 360. Je až skoro neuvěřitelné, že těch 11 let uteklo tak rychle. Pamatuji si to, jako kdyby to bylo před rokem, kdy vycházely první preview a první spekulace co revolučního hra přinese. A Liberty City, povedený příběh, celková atmosféra hry, Niko, Roman a další a další postavy přinesly opravdu skvělý zážitek a i navazující TBoGT a TLaD byly trhákem, na které rád vzpomínám. Těžko říci, proč se k tomuto konceptu v R* již nevrátili a nepřichystali i pro GTA V nějaké rozšíření pro singleplayer, po kterém hráči celkem často volali. Náhradou byly zajímavé updaty pro GTA Online, které se finančně více vyplatily. A v tom bude asi pravděpodobně odpověď, proč se k základní hře již v R* nevraceli. Vraťme se zpět k GTA IV a Liberty City, do kterého bychom se podle posledních spekulací měli vrátit v dalším díle, kde by se mělo cestovat i do Vice City. A to je pěkná představa :-)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!