Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA Vice City

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Asset - Umberto Robina Honza Svatoš | 29.09.2008

1) Stunt Boat Challenge

První mise je dokázat, že máte velký koule, jak říká Umberto. V motorovém člunu musíte projet 27 checkpointů za tři minuty. Snažte se každý projet hned na poprvé, protože když se budete k nějakému muset vracet, ztratíte drahocenný čas. Časový limit je celkem mírný, máte právo asi na dvě drobné chyby a jednu velkou (třeba nestrefit se na rampu).
Odměna : $1000

2) Cannon Fodder

Je potřeba Haiťanům sebrat vozidlo plné drog. Před touto misí doporučuji doplnit brnění na 100% a posbírat pár zbraní (kousek nad kavárnou je ostřelovačka a přes ulici za jedním z domů leží M4ka). Pak ukradněte čtyřdveřové vozidlo (nebo dodávku - stojí ve dvoře kousek za kavárnou) a u kavárny naberte komplice, které zavezte na místo určení. Poznámka: je zde pizzerie, ve které můžete i během přestřelky doplňovat zdraví. Vašim úkolem je prostřílet se. Pokud vyhodíte do vzduchu auto, které brání vjezdu do dvora, zůstanou naživu už jen dva Haiťané, které snadno dorazíte. Haiťané na vás nasadí ostřelovače, který zabije tři členy vašeho gangu. Musí se počkat a přivolat posily z kavárny. Až dorazí, vyražte, seberte ostřelovačku (pokud nemáte vlastní), sejměte snipera na střeše a doražte zbylé Haiťany. Tím se probojujete až do samotného dvora. Zde nečekejte na masakr a nasedněte do dodávky. Co nejrychleji se dostaňte z dosahu střílejících nepřátel, protože výbuch auta znamená konec mise. S naloženým autem se vraťte zpět ke kavárně - ale pozor, půjdou po vás policajti! Chce to trochu šikovnosti, opatrnosti a štěstí.
Odměna : $2000

3) Naval Engagement

Před touto misí si sežeňte nad kavárnou ostřelovačku a jeďte k bráně do přístavu, kde si doplňte zdraví a štít. Kousek od brány je molo, kde na vás čeká Rico. Ten vás doveze na místo setkání drogového kartelu. Přikrčte se (obvykle klávesa C) a sejměte mafiány na lodích, dřív než z vás udělají sekanou. Poté vás Rico vysadí na břeh. Doporučuji vytasit ostřelovačku a odstranit oba mafiány na molu, oba u dveří, po každé straně domu a samozřejmě toho na střeše. Pokud máte chuť, zajděte zastřelit i toho šmejda, který se ukrývá za brankou vlevo na molu. Bacha, má brokovnici a číhá. Až budete s vražděním hotoví, seberte všechny tři kufříky (pokud je neuvidíte, jsou označeny i na mapě). Mezitím chudák Rico i se svým člunem exploduje... Vás napadne dvojka oškliváků, kterou zastřelte. Problém, úroveň hledanosti stoupne na 4 hvězdičky a to znamená, že stopnout auto na silnici bude velmi těžké. Naštěstí je za domem Landstalker, kterým dojeďte do kavárny. Nemusím připomínat, že policisté po vás půjdou hlava nehlava!
Odměna : $4000

4) Trojan Voodoo

Tato mise se dá hrát, až poté, co splníte mise pro Auntie Poulet (značka Voodoo panenky).
Pokud jste právě dodělali mise pro Haiťany a sedíte ve Voodoo autu, tím lépe pro vás. Pokud ne, musíte si toto auto opatřit, protože je součástí lsti. S Voodoo u kavárny vyzvedněte Pepeho a jeďte na místo schůzky. Na místě už čekají další dvě Voodoo. Následujte je (jen pár metrů) do uličky před tovární halou, kde se odehrávala mise Cannon Fodder. Nevystupujte z auta, dokud nebude vyzváni. Na dvoře zajeďte ke vchodu do budovy na růžovou značku a vystupte. Utíkejte dovnitř, po schodech do 1. patra. Zde je v rohu další malá růžová značka, na které chvilku postůjte - tím položíte první bombu. Rychle seběhněte dolů, kde položte další dvě bomby. Haiťanů si nevšímejte, neopětujte palbu, to by vás jen zdržovalo. Až položíte všechny tři bomby, zdrhejte ven, uličkou proběhněte a ... proradní Haiťané vám zavřeli bránu před nosem. Musíte jít vpravo a na malém dvorku vyběhnout schody. Po animaci, kdy je továrna v efektních explozích zničena, se můžete vrátit na místo a sebrat si rotační kulomet...
Odměna : $10000
 

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu nějaký ten pátek rok 2022 a s ním i velkou šanci, že se ani v tomto roce se nedočkáme oznámení GTA 6. Místo toho jsme však dostali remastery tří klasických a ikonických dílů série GTA. Je pravda, že neměli nejlepší start, ale dejte jim šanci. Vyzkoušejte si hry osobně a zkuste je. Ten návrat sice není dechberoucí, k tomu ještě nějaký ten rok vývoje chyběl, možná i jiný výběr studia, ale i tak je to příjemný nostalgický návrat, který alespoň ty původní tituly nezničil. Ohodnotit hry už musíte spíš vy sami - každý z vás. A pořád je tu jedna jistota - třeba stále dobré GTA Online. :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!