GTA.cz

Vlastní hudba Ján Trenčanský | 28.09.2008

Ako pridať vlastné MP3 do Vice City nájdite si miesto kde ste nainštalovali hru a do zložky MP3 nakopírujte vaše MP3 pozor pokial niektoré nakopírujete vo formáte wav nie mp3 tak je možné že hra ich prečíta ale zvuk bude otrasnyý. Po nakopírovní by už v hre malo ísť všetko pokial nie tak v nastaveniach audio nájdite v rádiových staniciach Mp3lay. Pokial chcete napr. prerobiť nejaké rádio tak použite program na konvertovanie rádio súborou ktorý sa nchádza v sekcii programy.

vyhledávání

reklama

anketa

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše


© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies