Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 3 - The Definitive Edition

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

The Best of GTA.CZ + 10 let scorpion AnhHai| 01.04.2006 09:00

Ne nekončíme!!! To byl jen aprílový žertík, tohle dělám každý rok od té doby co jsem u Scorpions cheateru :-).
 
 
 
Dneska je speciální den, tedy nepočítám ten vtípek ode mě :), mateřský web www.cheater.cz a samozřejmě nejpopulárnější cheater v ČR/SR slaví již 10. výročí své existence. To je panečku dlouhá doba co? To je snad nejdéle existující cheater v ČR/SR. Jen tak pokud vás to zajímá, tak se znám s cheaterem už přes 5 let a zhruba před 5-ti lety, možná 4 lety se přidal do tohoto seskupení, původně jako běžný přispěvovatel, pak návodkář pro knihovnu NÁVODY a teďka spravuju konzolovou knihovnu a samozřejmě to tady mám pod palce. Dneska nebudeme přidávat nové materiály, neboť i redaktoři Kedo, 007 a další si zaslouží volno a tak jsem se rozhodl sepsat seznam podle mě nejlepších materiálů co na GTA.CZ můžete najít a neměli šanci to postřehnout, popřípadě nemáte chuť stahovat neznámé. Je to jen stručný výběr, pokud máte námět na lepší modifikace atd.. tak nám to můžete sdělit do našeho guestbooku a podělit se tak o své zkušeností s dobrými módy na tomto webu.
 
A málem jsem zapomněl, na počest 10 let se rozhodl Jakub Dvořák, opět vytvořit Video Klip, který ve stručnosti shrnuje Scorpions Cheater, od počátku až do dnešní podoby.
 
 
Modifikace
 
Vylepšený tachometr - k tomu nemusím nic říkat, snad je, že jde o velmi povedenou modifikaci, která přidá do hry tachometr, který dokonce ukazuje zdravotní stav auta. Narozdíl od předchozího už snad běží na všech grafických kartách bezproblémů.
 
123. !!! Detailed Radar Mod !!! - modifikace s číslem 123, přidá do hry velmi realistickou mapu. Instalace je sice krkolomná, ale když to překonáte, tak budete opravdu odměnění.
 
153. Frozen Bone County - modifikace s číslem 153, přemění pouštní oblast Bone County na ledovou pláň, stromy jsou také pokryté sněhem...prostě nádhera. 
 
12. Dual mod - zbraň s pořadovým číslem 12, zdvojnásobuje palebnou sílu. Pokud rádi používáte M16, tak po instalaci to budete milovat 2x více. Dokonce i rotační kulomet je zdvojen a to je potom masakr.
 
Auta, letadla, motorky a další
 
JVT´s GTA.cz gang - myslím že tento mód nemusím představovat. Nahrazuje groove street gang za GTA.cz gang + nové rychlé stabilní autíčko, který nahrazuje pomalý Greenwood.
 
UFO - pěkný skin, který nahrazuje vrtulník.
 
Delorean BtF Fly - delorean z filmu Návrat do Budoucnosti, tato verze umí létat. Samozřejmě to není auto, ale nahrazuje pouze vzhled Beaglu.
 
Programy
 
1. GGMM - GTASA Garage Mod Manager, jednoduchý program na vkládání aut, zbraní, letadel, kol, motorek a lodí.
 
2. IMG Tool - o něco méně pohodlný program, dokáže to co GGMM a ještě navíc umí i budovy, skiny atd.
 
Články
 
Shrnutí her GTA - jeden z nejlepších článků na webu. Popisuje kompletní seznam všech sérii GTAček, které kdy existovaly a samozřejmě i mírně oťukává budoucí GTA 4.
 
Klony GTA - další velmi pěkný článek od Štefana, tentokrát je to souhrn her, které bychom mohli zařadit to žánru GTA, mají mnohé společné, od hratelnosti až po atmosféru, to vše v tomto článku.
 
Videa a Fun Videa
 
Video Mise - kompletní sada video návod k GTA SA.
 
3 nejlepší Fun Videa, které můžete na webu najít, nejen že jsou kvalitní, ale hlavně jejich velikost nepřesahuje více jak 10 MB
 
Ostatní
 
SAVE - kompletní sada uložených pozic k této hře. Pokud nemůžete dokončit nějakou misi, popřípadě si chcete dát znovu nějakou oblíbenou? Není problém, sekce SAVY jsou vám k dispozici.
 
Zajímavosti - sekce, která vznikla současně s webem, tudíž patří ke starším sekcím, které toho už hodně viděly. Obsahuje tuny zajímavostí ze světa GTA SA.
 
THE BEST OF GTA.CZ
Možná se ptáte co je nejlepší na GTA.CZ? Odpověď je snadná, jste to právě VY - čtenáři. Neboť bez vás, by nemohl Scorpion cheater i GTA.CZ existovat. VY jste to hybnou silou, která udržuje projekty Scorpionu při životě, tudíž jste to právě VY, kteří jsou THE BEST OF GTA.CZ.
 

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Máme tu nějaký ten pátek rok 2022 a s ním i velkou šanci, že se ani v tomto roce se nedočkáme oznámení GTA 6. Místo toho jsme však dostali remastery tří klasických a ikonických dílů série GTA. Je pravda, že neměli nejlepší start, ale dejte jim šanci. Vyzkoušejte si hry osobně a zkuste je. Ten návrat sice není dechberoucí, k tomu ještě nějaký ten rok vývoje chyběl, možná i jiný výběr studia, ale i tak je to příjemný nostalgický návrat, který alespoň ty původní tituly nezničil. Ohodnotit hry už musíte spíš vy sami - každý z vás. A pořád je tu jedna jistota - třeba stále dobré GTA Online. :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!