Scorpions.cz | Cheater.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA Multiplayer

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
GTA.cz English
Reklama

Vítejte na stránkách o multiplayeru v GTA poslední aktualizace: 16.02.2015 11:59

Pro návštěvníky, kteří nevědí jak na to, radíme si přečíst SA:MP FAQ a až potom Guestbook/návštěvní knihu

Co je to multiplayer?


Vaše screeny z hraní multiplayeru zasílejte ve formátu JPEG na adresu screeny@gta.cz.

GTA Online: Freemode Events Miroslav Biarinec| 15.09.2015 17:40

 


Freemode Events update je nyní k dispozici pro PC, PS4 a Xbox One hráče. Tento zcela nový způsob jak hrát GTA Online bez načítání nebo čekání v loby nabízí celou škálu šíleností.

  Hunt the Beast

  Staňte se zvířetem! Silnější, rychlejší a chlupatější verze vaší postavy musí uprchnout před pronásledovateli z celého Los Santos a Blaine County!


   King of the Castle

   Tzv. Král se bude muset postarat o své území - tedy svůj hrad - a odrazit všechny ostatní hráče, kteří budou chtít váš "trůn" - vaše území dobít.

    Hot Property
    Seber kufřík a vezmi auto, motorku, kolo, loď, letadlo nebo prostě utíkej přes kopce s tímto exkluzivním kontrabandem. Buď mezi třemi hráči, kteří kufřík měli nejdelší dobu a dostaneš extra GTA$ a RP.

     Moving Target
     První hráč, který vstoupí do označeného vozidla se stane pohybujícím se cílem (Moving Target) a za úkol máte se dostat bezpečně s vozidlem na určené místo. Ostatní hráči vás mají za úkol zničit, což pro ně vůbec nebude moc těžké.

      Checkpoint Challenge
      Závoďte se svými protivníky na jihu San Andreas! Ten kdo projede, nebo proletí jako první všemi checkpointy bude vítězem a zaslouží si všechnu slávu, bohatsví a reputaci.


       Kill List and Kill List Competitive
       Vybav se pořádnou zbraní a vel žoldákům z Merryweather Security. Za každé zabití jsou samozřejmě GTA$ a RP.

        Dead Drop
        Bojuj o potěšení z cenného kontrabandu přijeho doručování na vybrané místo v této pašerácké misi.

         Penned In
         Když uvidíte obrovskou kupoli nad obzorem v Los Santos či Blaine County tak naskočte do auta a před začátkem odpočtu se přidejte do skupiny hráčů, která má za úkol se udržet právě uvnitř této kupole. Ta se bude časem i zmenšovat a hráči vás v ní nenechají jen tak zahálet. Budete se nejen vytlačovat! A ten kdo bude mimo ní více než 7 sekund, tak ten bude nemilosrdně vyhozen do povetří. Uvidíme, zda právě ty, zůstaneš pod kupolí jako poslední...


          Criminal Damage
          Odpočiňte si u šíleného ničení! Bez hledanosti můžete ničit jak se Vám jen zlíbí a za každý výbuch je tu bonus, ale pozor na časový limit. Ničení je tu povoleno! Hráč s největším skóre vyhrává.


           Hold the Wheel
           Sanchez, golfový vozík nebo jiný skromný dopravní prostředek je teď nezničitelný a označený i pro všechny ostatní.
           Buďte vy, tím kdo ho řídí nebo je na sedadle spolujezdce po vypršení časového limitu a vyhrajete. Zkuste GTA$ a RP vyhrát jen pro sebe nebo se podělte s druhým hráčem. Nicméně ostatní v něm budou chtít sedět také...

           Time Trial
           Mějte nejrychlejší čas ze všech! Každý týden s novou tratí. Šampionát těch nejlepších ve kterém můžete trumfnout i ten nejlepší čas ze všech bude o spoustu GTA$ a RP.

           A to stále není vše!

           Freemode Challenges
           Soutěžte v 19ti unikátních výzvách proti svým Freemode spoluhráčům i protihráčům! 


           Nábor - Nadabování GTA Vice City - jdete do toho? Veronika Kailová| 17.11.2014 11:47

           Ahoj lidi, na gta.cz se pořád něco děje. Kromě toho, že probíhá nábor na pozice redaktorů, se nám nyní ozval náš fanoušek, který by chtěl rozjet svůj projekt s nadabováním GTA VC. Redakce gta.cz se ho rozhodla podpořit! Nyní už předávám slovo Lukášovi:

            

           Zdravím všechny fanoušky série GTA a návštěvníky tohoto webu. Určitě jste už slyšeli o několika pokusech o nadabování GTA Vice City, které se ale nedokončily. Myslím, že je to celkem škoda. Tak po opakovaném očekávání a následném zklamání jsem se rozhodl tuto myšlenku znovu hodit do oběhu a dotáhnout ji do konce. Tady je ale menší problém. Sám dokážu udělat plno věcí, jenže tu nejdůležitější - dabing - už ne. A proto se prostřednictvím GTA.CZ obracím na Vás a informuji, že tímto chci začít nábor.

           Požadavky:

           • věk: 15+ (pokud bude hlas dobrý,tak i méně)
           • dobrý mikrofon (není potřeba žádný profesionální,stačí aby nešuměl)
           • chuť do práce


           Pokud tedy splňujete podmínky a chcete se podílet na dabingu, neváhejte mi napsat na email LukasTrucka@seznam.cz a připojit se. Budu rád za každý hlas - potřebuji jak mužské, tak i ženské, mladší i starší... Všechny. Navíc čím dřív se přihlásíte, tím větší máte šanci si roli sami vybrat. Takže budoucnost projektu už teď závisí pouze na Vás, kolik se přihlásí. Samozřejmě pokud se dabing dokončí a bude mít kladné hodnocení, jsem ochoten pokračovat i v dalších dílech (a s příchodem GTA V na PC bude V hlavním cílem), ale jak jsem řekl - záleží teď už jen zcela na Vás. Doufám v co největší účast a pokud máte nějaké otázky, klidně mi napište.


           Lukáš Tručka


           Nábor redaktorů pro GTA.cz Veronika Kailová| 08.11.2014 22:54
           Dnes dostanou šanci všichni ti, kteří by se rádi stali součástí Gta.cz. Pokud se věnujete hrám GTA a bavilo by Vás o nich psát a ne je jen hrát, zkuste se k nám přidat. Aktuálně hledáme do našeho týmu dobrovolníka, který by chtěl posilnit řady redakce San Andreasu, příp. GTA IV.

            

           Hledáme opravdové zájemce, kteří mají zápal pro věc. Můžeme nabídnout získání zkušeností a pokud budete dobří, může pro vás být spolupráce s námi dobrým odrazovým můstkem pro vaší budoucí kariéru.

            

           Požadavky:

           • Minimální věk je 13 let
           • Volný čas (pokud možno nejméně 2-3 dny v týdnu)
           • Neomezený/málo omezený přístup k internetu
           • Přinejmenším dobrý pravopis
           • Znalosti angličtiny je výhodou
           • Nemusíte znát HTML jazyk
           • Pokročilé znalosti hry (řešení běžných problémů, instalace modifikací apod.)
           • Komunikativnost

           Náplň práce

           • Vyhledávání nových downloadů, jejich testování, nafocení, přidání do databáze
           • Vytvoření a přidání novinky s downloadem na web gta.cz

           V případě, že požadavky splňujete, napište mi mail s předmětem "Nábor" se stručnými informacemi o Vás na email redakce(zavinac)gta.cz. Pokud projdete malým testíkem, rádi vás přivítáme mezi sebe.

            


           Čo je nové? :) Richard Chrenek| 26.04.2014 15:30

           Tento mesiac sme tvrdo pracovali na tom, aby sme uviedli do praxe niektoré vaše nápady a priblížili sa tak bližšie vám, našim návštevníkom. Dovoľte mi teda predstaviť tie najdôležitejšie z nich:

           Jednotné maily

           Ak ste v minulosti nedostali odpoveď na vašu otázku položenú prostredníctvom mailu, mohlo to byť z viacerých príčin od zaneprázdnenosti redaktora až po neaktuálnosť mailovej adresy v starších článkoch. Pre tento účel sme zriadili jednotnú adresu redakce@gta.cz, ktorá je pravidelne kontrolovaná všetkými aktívnymi redaktormi, ochotnými pomôcť s každým problémom či inými záležitosťami. Rovnako tak sme zaviedli aj jednotný mail pre zasielanie screenov dňa, ktoré odteraz smerujte na adresu screeny@gta.cz.

           Premiestnenie odkazov v menu

           Zmena kozmetického rázu, ktorej cieľom bolo priniesť jednoduchšiu orientáciu na všetkých moduloch GTA.cz. Kým v minulosti sa odkazy na návštevnú knihu, chat alebo Facebook nachádzali na niektorých moduloch v hornej a na iných v dolnej časti menu, odteraz tieto odkazy nájdete vždy v hornej časti menu pod hlavičkou Komunita GTA.cz.

            
           Tvorba článkov a priebežný nábor

           A keď už je reč o komunite, posledná zmena zaujme najmä tých, ktorí majú chuť aktívne nám pomôcť a zároveň tým zdokonaliť aj svoje schopnosti. Namiesto organizovania krátkych a nárazových náborov budete odteraz mať šancu kedykoľvek sa pripojiť do redakcie akéhokoľvek modulu prostredníctvom pokynov v článkoch Redakcia.

           Ak sa však nechcete viazať
           , no napriek tomu by ste sa radi zdokonalili v písaní, nie je nič ľahšie, ako spísať vaše poznatky z jednotlivých dielov a poslať nám ich. Radi sa postaráme o rezervovanie vášho nápadu, následnú korekciu a zverejnenie pod vašim menom. Súťaživé typy si taktiež prídu na svoje vďaka rebríčku najaktívnejších autorov, ktorý budeme pravidelne aktualizovať. Podrobnosti o tejto možnosti nájdete v článku Tvorba článkov, nachádzajúcim sa v dolnej časti menu každého z modulov, prípadne kliknutím na
           tento link.


           Veríme že tieto novinky privítate a že sa vám zapáčia. Akékoľvek ďalšie nápady a podnety smerujte na náš mail.


           Net0peer project - SanAndreas Teenagers Jakub Šimo| 13.04.2014 14:59

            

            

            

           SanAndreas Teenagers, by Net0peer servers

            

           to je názov nového SA:MP servera ktorý žne úspech za úspechom. SAT je nový mód od šikovného pawnera s nickom výstižným nickom Lama.

           Server je spustený na Net0peer portáli len 2 dni no už má stálych 34 online ľudí. Takýto raketový štart sa nevidí často, no čo za tým stojí?

           Za zmienku určite stojí kvalitné spracovanie módu v kombinácií s kvalitným hostingom. V móde sú zakomponované tie najmodernejšie prvky a hra vás tak skoro vďaka tomu neomrzí.

            

           Ak vás zaujíma bližšie čo všetko nový Net0peer - SAT +gta.cz obsahuje tak si prídite zahrať na túto adresu:

            

           46.29.2.152:3333


           ''FREE'' SA:MP hosting Synbian Jakub Šimo| 22.02.2014 18:30


           Súťaž č.2!

           Ďalšia súťaž s populárnym Synbian SA:MP hostingom je tu! Ako darček na zahájenie prevádzky ''FREE'' SA:MP hostingu Vám Synbian pripravil súťaž spolu o 20 SA:MP serverov v celkovej hodnote 30 EUR (1490 Kč).

            

           Rovnako ako v predošlej súťaži, sa aj tentoraz môže zapojiť ktokoľvek bude poznať správnu odpoveď na súťažnú otázku ktorá sa nachádza na Facebook stránke Synbian Hostingu.

            

           Prvých 10 výhercov získa tarif POTATO ktorý má až 100 herných slotov a ďalších 10 výhercov nový tarif BANANA. Súťaž bude vyhodnotená 2.3.2014.

            

           Pozor! Jedinečná možnosť mať na serveri legálnu, špeciálnu verziu najpopulárnejšieho módu Reálna Země vo verzii 8s, ktorú výhradne nám poskytol priamo tvorca tohto módu ATomas z portálu SuperPařba.

            

           O Synbian ''FREE'' SA:MP hostingu:

           Bezkonkurenčne najlacnejší SA:MP hosting na Slovensku a v Česku. To je Synbian ''FREE'' SA:MP hosting. Hosting ktorý je určený malým projektom ktoré nepotrebujú ten najvyšší výkon. Takmer FREE preto, lebo je spoplatnený symbolickým jedným eurom. Táto cena dáva priestor na realizáciu alebo rozbehnutie začínajúcich SA:MP serverov ktoré sa neskôr môžu presunúť na kvalitnejší priestor, v ktorom sa dá objednať vyhradený VPS server pre vysoké nároky a až 3 500 slotové SA:MP servery v jednej cene. Takto nízku cenu si môžeme dovoliť iba vďaka dlhoročnej praxi so správou SA:MP serverov. Výskúšajte aj vy hosting kďe začínali tie najpopulárnejšie SA:MP servery ako Net0peer či SuperPařba.

            

           To je FREE.SYNBIAN.EU

            

           Súťažna otázka znie:

           Aká je najnovšia verzia najpopulárnejšej GTA modifikácie SA:MP? 

            

           Odpoveď samozrejme nájdete na najväčšom MP module o hre GTA v Európe www.gta.cz/mp.

            

           Súťažte TU

            


           Starší novinky najdete v archivu.

           vyhledávání

           Reklama

           anketa

           screenshoty dne

           editorial

           Slunné prázdniny jsou v plném proudu a hráči tak mají více času na své oblíbené hry. Po dvou částech ILL-GOTTEN GAINS UPDATE stále vyhlížíme další možný update s názvem "LOWRIDER" - o tom jsme již informovali v této novince. A v neposlední řadě jsme se dočkali také oslavy 10. narozenin webu. K této příležitosti nás však ještě něco čeká, ale prozatím nebudeme nic prozrazovat. Mějte hezké prázdniny a dovolené!

           Šéfredaktor

           návštěvnost

           odkazy

           naše ikona

           GTA.cz

           partneři           Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
           Zing.cz
           3D wide HD wallpapers tapety na plochu

           Hodnocení her


           Zobrazit vše

           Zahrajte si hry online hned teď!