Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA Chinatown Wars

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

O hře - Hlavní postavy Mira & Jaromír Miko | 27.03.2009

Huang Lee
 


Huang Lee je hlavní hrdina Čínských válek. Je z bohatší rodiny z Hong Kongu. Jeho otec je šéfem Triád a je zavražděn. Tak je Huang povolán do Liberty City, kde má vyřídit věci okolo dědictví. Jde o meč Yu Jian, který má předat svému strýci. Ale to by nebylo Liberty City, kdyby se ho hned po příletu někdo nepokusil zabít. Huang Lee bude muset ukrást mnoho aut, přestříhat mnoho kabelů u zapalování, aby se dostal do shnilého jádra Liberty city a zničil nepřátele, dostal zpět meč a pomstil vraždu svého otce. To všechno udělá, aby se dostal i do nitra sama sebe. Chcete vědět co zjistí?
 
Wu "Kenny" Lee
 
 
 
Strýko Kenny je v hre Chinatown Wars jediným členom Huangovej rodiny. Je to stará škola, dlhšiu dobu bezducho nazýval Huanga svojim synovcom až po jednej misií začne byť na neho hrdý. Okrem toho uchováva strašné tajomstvo, ktoré zistíte.
 
Ling Shan
 
 
 
Ling je dievča z ulice. Na to, že je žena sa v zbraniach vyzná veľmi dobre, dokonca sa po jej boku naučíte ako sa zbaviť otravnej polície, ktorá vám často pôjde po krku. Ling ešte pred smrťou ukrývala rôzne zbrane v kontajneroch a jej krása okúzli Huanga, a preto ju po smrti pomstí. 

 

Chan Jaoming

 

 

 Chan je bohatý syn šéfa Triád, Hsina Jaominga. Má rád rýchle autá, no je moc sprostý na to, aby po otcovej smrti mohol šéfovať Triádam. Presne ako Zhou a Strýko Kenny, aj on sa pokúša dostať sa na post lídra, no kvôli otcovmu podozreniu ho Huang zabije.

 

 

Zhou Ming
 
 
 
Zhou je zvláštny človek. Považuje sa za inteligenta, čo je pravda, pretože dokáže zdrhnúť policajtom aj tými najbizarnejšími spôsobmi. Podobne ako Chan a Strýko Kenny, aj on sa snaží stať bossom Triád. Ako väčšinu príbehových postáv, aj tohto človeka čaká smrť.

 

Hsin Jaoming

 

 

 

Hsin je Chanov otec a líder triád. Z jeho pozície sa ho snažia zbaviť Zhou Ming, Kenny Lee a dokonca aj jeho syn Chan. Kvôli jeho podozreniu, že Chan a Zhou spolupracujú s FIB požiada Huanga, aby oboch zabil. Hsin je jednou z mála postáv, ktoré prežijú.

 

Wade Heston

 

 

 

Wade je súkromný detektív pracujúci v utajení. Okrem toho obchoduje s drogami, kvôli čomu ho monitoruje IAD. Heston veľmi pomôže Huangovi pri hladaní otcovho vraha. Ani tento nezomrie.

 

Lester Leroc

 

Tento tučko je súkromný detektív a priateľ Hsina Jaominga. Narozdiel od Hestona, Lester nepracuje u polície, a bol trestaný za vykrádanie. Aby mohol pomôcť pri hladaní vraha Huangovho otca, musí začať obchodovať s Angels Of Death s drogami, po čom sa dostane do gangu. Oblieka si "King of Rock" oblek a má Elvisovský účes.

 

Rudy D´Avanzo
 
 
 
Gangster z Itálie. Bude obchodovat z Hungem, aby dostal toho co ho podvedl. Postupem času ho ale zabijete.

 

*Mellanie Mallard

 

Mellanie je Chanova milenka, ktorá točí dokumentárny film o drogách v Liberty City. Neskôr sa rozhodne zverejniť fotografie členov Chanovho gangu, za čo ju spolu s Chanom popravíte. Mellanie uvidíte iba v PSP verzií Chinatown Wars, kde sa objaví v 5 nových misiách.

 

**Xin Shan

 

Xin je brat Ling Shan. Je viac-menej postavou v jedinom DLC pre Chinatown Wars. Viac info v článku o spomenutom DLC.

vyhledávání

Reklama

anketa

editorial

Na konci dubna uběhlo již 11 let od vydání GTA IV na PS3 a Xbox 360. Je až skoro neuvěřitelné, že těch 11 let uteklo tak rychle. Pamatuji si to, jako kdyby to bylo před rokem, kdy vycházely první preview a první spekulace co revolučního hra přinese. A Liberty City, povedený příběh, celková atmosféra hry, Niko, Roman a další a další postavy přinesly opravdu skvělý zážitek a i navazující TBoGT a TLaD byly trhákem, na které rád vzpomínám. Těžko říci, proč se k tomuto konceptu v R* již nevrátili a nepřichystali i pro GTA V nějaké rozšíření pro singleplayer, po kterém hráči celkem často volali. Náhradou byly zajímavé updaty pro GTA Online, které se finančně více vyplatily. A v tom bude asi pravděpodobně odpověď, proč se k základní hře již v R* nevraceli. Vraťme se zpět k GTA IV a Liberty City, do kterého bychom se podle posledních spekulací měli vrátit v dalším díle, kde by se mělo cestovat i do Vice City. A to je pěkná představa :-)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!