GTA.cz |

GTA San Andreas - The Definitive Edition

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz

PC verze Definitive Edition dočasně stažena z Rockstar Launcheru Redakce| 13.11.2021 09:00

Pokud jste se včera pokoušeli neúspěšně spustit jeden z remastrovaných dílů GTA Trilogy, a dnes v Rockstar Launcheru nevidíte ani jednu z těchto her, nejste v tom sami.

Rockstar totiž Definitive Edition dočasně odstranil z Launcheru a pozastavil prodej PC verze hry.

 

 

Oficiálním důvodem je práce na odstranění souborů, které byly omylem zahrnuty do vydání. Podle YouTubera Vadima M. se tak hráči mohli dostat například k nezkompilovanému zdrojovému kódu příběhových misí, včetně původních komentářů a vsuvek vývojářů z Grove Street Games, obsahujících květnaté výrazy či narážky na vývojáře originálních verzí.

 

V souborech se prý nacházely i původní skladby z rádií, které kvůli neplatným licencím už v remasteři nenajdeme. Byly však blokovány jen na straně kódu, a šikovnější moddeři je tak časem mohli do her opět navrátit.

 

 

Prozatím není jasné, kdy si hráči na PC budou moci opět zahrát remastrované tituly. O vývoji situace vás budeme informovat.


vyhledávání

reklama

anketa

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies