GTA V / Grand Theft Auto 5 - na Gta.cz
Scorpions.cz | Cheater.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 5

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Vítejte na nejnavštěvovanější stránce o GTA v CZ/SK

Víte, že náš San Andreas modul má ke stažení více než 35 aut Škoda?


 
Vaše screeny dne prosím zasílejte ve formátu JPEG na adresu screeny@gta.cz. Do předmětu napište Screen dne a do zprávy prosím napište název screenu a hlavně AUTORA!
GTA V překonalo 75 milionů prodaných kusů! Miroslav Biarinec| 10.02.2017 21:37

 

V listopadu jsme vás informovali, pravidelně tak jako v minulých měsících, o prodejích GTA V. Ty byly před posledním měsícem roku 2016 na čísle 70 milionech distribuovaných kopií GTA V. Teď máme únor 2017 a máme tu čerstvá čísla. A jak si GTA V tedy vede? Pořád opravdu velmi dobře!
Tak dobře, že by se za taková prodejní čísla nemusel stydět kdejaký nejnovější titul.

Za pouhé necelé tři měsíce se distribuovalo dalších 5 milionů kusů! Takže se GTA V již dostalo přes hranici 75 milionům prodaných kopií! Čísla jsou pro konzole PS3, Xbox360, PS4, Xbox One a PC od roku 2013, kdy je hra v prodeji.
Hra tak stále dokazuje, že je jednou z nejúspěšnějších her v celé historii.

 

GTA V je stále čtvrtou nejprodávanější hrou všech dob!
Pouze třech her se prodalo v celé historii víc než GTA V. A které tři hry překonávají prodeje GTA V?
Na třetím místě je Wii Sports s 83 miliony. Minecraft s téměř 108 miliony prodanými kusy na druhém. A konečně první místo, které drží hit z 80. let - Tetris s neuvěřitelnými 495 miliony prodanými kusy. Nutno říci, že jde i o čísla jeho nové mobilní verze a vůbec jeho všech verzí.


GTA Online: nové bonusy a poslední šance pro trasfer postavy Miroslav Biarinec| 31.01.2017 17:48

V GTA Online se dnes nového updatu nedočkáme, máme tu ale alespoň další bonusy. Tady jsou ty nejzajímavější přehledně na jednom obrázku.  

 

Dvojnásobek GTA$ a RP
Po dva dlouhé týdny - do 13. února na vás čeká dvojnásobek GTA$ a RP ve třech adversary módech - JUGGERNAUT, VEHICLE VENDETTA A LOST VS DAMNED. A to se vám jistě hodí!

Dvojásobek najdete samozřejmě i v úvodním playlistu s Vehicle Vendetta II, Deadline IV a Power Play III.

 

50% sleva na kanceláře a mnohem víc

Slev tu máme teď konečně více. A rozhodně stojí za pozornost!

 • 50% sleva na Executive Offices
 • 25% sleva na garáže - Vehicle Warehouses
 • Ammu-Nation slevy: 25% sleva na všechny pistole, sniperky a lehké samopaly
 • Warstock Cache & Carry: 25% sleva na Turreted Limo, Buzzard attack chopper a Cargobob
 • Legendary Motorsport: 25% sleva na Pegassi Osiris supercar
 • Benny's Original Motor Works: 25% sleva na motorku Principe Diabolus a sleva na kosmetické úpravy aut - polepy, gumy, kola, bobbleheads, spoilery,  interier, ...)
 • Los Santos Customs: 50% sleva na pancéř. aut (Vehicle Armor) a neprůstřelné pneu. 25% sleva na kosmetické úpravy aut (Kola, Pneu, světla, značky, kapoty, lakování, ...)

Premium Race
31. ledna - 6. února: “The Wave” (lPrincipe Diabolus)
7. února - 13. února: “Vespucci”
Prémiový závod najdete v Quick Job App v telefonu nebo jako žlutou ikonu na Legion Square. Prémiový závod skrývá pro první tři závodníky také trojnásobný bonus RP a více GTA$.

Time Trials
30. ledna - 5. února: "Storm Drain"   
6. února - 12. února: "Up Chiliad"
 

Poslední šance k trasferu postav z oldgenu

Pokud jste ještě nepřevedli svojí postavu z GTA Online z PlayStation 3 nebo Xbox 360 verze na PlayStation 4, Xbox One nebo PC, tak máte možnost tak učinit pouze do 6. března 2017!

Se starou generací konzolí se již prostě v R* dávno nepočítá.

 

Cheateři mají ve hře dále smůlu

R* děkují všem férovým hráčů, kteří v minulém roce nahlásili cheatery, kteří ve hře nemají co dělat. R* bude dál proti těmto lidem bojovat, aby ve hře panovalo rovné prostředí pro všechny.
(Řiďte se jednoduchými kroky - nahlaste cheatera přes herní menu (v sekci Online zvolte Players a jméno moddera, dále vyberte možnost Report a Exploit. Dále opusťte session, ve které se společně s moderem nacházíte...)

 

 

Poděkování za rok 2016... a 2017 bude ještě lepší!

Doslova epický prosinec překvapil celé Rockstar Games. GTA Online hrálo v prosinci vůbec nejvíce hráčů od jeho vydání! V žádný jiný měsíc nehrálo Online tolik hráčů, jako právě v prosinci minulého roku. Online rozhodně má stále co říct! A nyní je oficiálně potvrzeno, že i v tomto roce se dočkáme dalších updatů!
Hráči na PS4, Xbox One a PC založili 11 milionů nových CEO Organizací, odjeli 13 milionů Stunt závodů, vybojovali 15 milionů zápasů v módu Juggernaut, a založili 24 milionů nových Motorkářských klubů. A jen v prosinci bylo provedeno 10 miliard úprav vozidel! Ano, 10 miliard!
Ruiner 2000 byl zase nejoblíbenějším vozidlem při natáčení stunt videí.
V roce 2017 nás čeká další podpora takto masivně oblíbeného GTA Online a jistě se tedy můžeme těšit na spoustu zajímavých updatů!
Těšíte se? Dejte nám vědět co by vás v tomto roce v Online potěšilo na našem Facebooku!


Bývalý prezident Rockstaru založil nová studia Miroslav Biarinec| 24.01.2017 13:00


Leslie Benzies, který byl prezidentem Rockstar North a stál za sérií GTA od jejího třetího dílu jako producent, nyní založil své nové studio. A dokonce ne jen jedno, ale rovnou pět nových společností!
Jsou jimi Royal Circus Games , Starship Group, Everywhere Game Limited, VR-Chitech Limited a Royal Circus Technologies.
Studio Royal Circus Games má být zaměřeno výhradně na tvorbu her a dokonce má zaregistrovanou první známku - Time for a New World – i s hashtagem #TFANW.
VR-Chitech má být zaměřeno na VR hardware od headsetů, přes brýle a VR software.
Zmíněna je dokonce i šestá společnost -
Royal Circus, která bude patrně mateřskou společností. Všechny mají jedno sídlo ve Skotsku.
Uvidíme co nás bude všechno čekat, ale jistě to bude stát za to! Zajímavé bude také sledovat, jak se s novou konkurencí popere Rockstar Games, které s rozjetou mašinou GTA i RDR asi nikdo jen tak nepředběhne. Leslie Benzies, ale není v herním průmyslu rozhodně žádným nováčkem a jeho projekty budou stát za pozornost.

V minulém roce jsme Vás informovali o tom, že z Rockstar Games nečekaně odešel. Nakonec z toho byla žaloba o 150 milionů dolarů, která nebyla dodnes uzavřena.

 Leslie Benzies, který byl prezidentem Rockstar North a stál za sérií GTA od jejího třetího dílu, žaloval v dubnu minulého roku Take-Two, pod kterou Rockstar Games patří, o 150 milionů dolarů.

Na začátku roku 2016 jsme vám přinesli překvapivou zprávu o tom, že se Leslie Benzies rozhodl Rockstar po dlouhé dovolené opustit.
O pár měsíců déle vyšla na veřejnost ale jeho verze. A ta se od prohlášení Rockstaru liší.
Rockstar mu prý zrušili smlouvu, zatímco byl na dovolené, ale nic mu o tom prý neřekli. Po dovolené, když se chtěl vrátit do práce, mu již nefungovala karta pro přístup a byl ze sídla společnosti jednoduše vykázán. Leslie tak chce zaplatit 150 milionů dolarů za nezaplacené honoráře a podíly ze zisku.

Leslie přímo uvádí dva své bývalé společníky Sama Housera a Dana Housera, kteří se ho měli chtít zbavit. V důkazních materiálech je i e-mail od Sama Housera Lesliemu o jejich partnerství, které mělo trvat navždy. To se však nevyplnilo.
Podle Leslieho to byl od Sama a Dana jasný plán jak se ho zbavit a nemuset mu vyplácet podíly ze zisku.
Sam a Dan získali ve svých podílech ze zisků 93 milionů dolarů a Leslie chce samozřejmě svůj "koláč", protože měl v tu dobu mít stejné podmínky i ohledně vyplácení daných zisků.

V Rockstar Games si stojí za svým a uvedli, že s Lesliem byl ukončen pracovní poměr podle smlouvy za jeho špatné výsledky a problémy s chováním.  


Zimní slevy na hry od Rockstar Games Miroslav Biarinec| 24.01.2017 06:17


Již tradičně pro Vás GTA.CZ hlídá slevy nejen na sérii GTA. A máme tu další slevovou akci na hry od Rockstar Games! Tentokrát jde o Rockstar Winter Sale na Humble Storu!

Slevy se netýkají jen starších dílů série Grand Theft Auto. V nabídce najdete také GTA V (50% sleva) a nebo vás zaujme třeba některá z Shark Card. Nezapomeňte také na další legendární hry od R*! Doplňte svou sbírku! Máte na to ještě dva dny.
A tady máme seznam slev:

 


Dewbauchee Specter a Collection Time nyní v GTA Online Miroslav Biarinec| 17.01.2017 17:06

A máme tu další nové přírůstky do GTA Online. Je jím nové auto Dewbauchee Specter a adversary mód Collection Time.

 

Nyní dostupné: DEWBAUCHEE SPECTER

Nové dvoudveřové kupé koupíte za $599,000 + $189,000 Custom. Započítanou 25% slevu na Bennyho upgrady můžete využít až do 30. ledna! A to se vyplatí!

Nový adversary mód: COLLECTION TIME

 

Zbrusu nový "sběratelský" adversary mód, ve kterém získáte až do 30. ledna dvojnásobek GTA$ & RP! Rozhodně vyzkoušejte!

Další bonusy až do pondělí 30. ledna

Dvojnásobek GTA$ & RP získáte také v kontraktech Biker Clubhouse a Special Vehicle Work. 

25% slevy běží také na:

 • Upgrady u Bennyho
 • Executive Garage Renovations
 • Executive Custom Auto Shop Renovations
 • Biker Business nemovitosti
 • Všechna Import/Export tetování

PREMIUM RACE: CHILIAD

V premiovém závodě vás čeká trojnásobek RP a samozřejmě jako vždy s extra penězi navíc pro stupně vítězů (do 30. ledna). Premium race najdete pod žloutou ikonkou na Legion Square nebo na telefonu přes Quick Job App.

 


Strana:1234567891011>
Jdi na: / 151

vyhledávání

GTA V v prodeji!

Reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne

editorial

Začínáme nový rok! Rok 2017. Ohlédneme-li se za tím minulým, tak nám přinesl hlavně spoustu updatů do stále velmi populárního GTA Online. Oznámeno bylo také nové Red Dead Redemption 2, takže se v tomto roce můžeme rozhodně těšit i na něco nového. A pokud podpora GTA Online bude nadále pokračovat, tak jako doposud, nebudeme se nudit ani tam. Stále ve vzduchu visí otázka singleplayerového DLC...ale tam můžeme stále zatím jen doufat. A možná si ho můžeme i v tomto roce tak trochu dál přát. Uvidíme co rok přinese. Za GTA.CZ mohu říci, že se máte na co těšit! Na závěr přeji hráčům a všem ostatním v tomto roce plné zdraví, štěstí, a plno lásky a úspěchů. :-)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneřiOnline hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
Zing.cz
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Hodnocení her

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!