GTA V / Grand Theft Auto 5 - na Gta.cz
Scorpions.cz | Cheater.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 5

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Vítejte na nejnavštěvovanější stránce o GTA v CZ/SK

Víte, že náš San Andreas modul má ke stažení více než 35 aut Peugeot?


 
Vaše screeny dne prosím zasílejte ve formátu JPEG na adresu screeny@gta.cz. Do předmětu napište Screen dne a do zprávy prosím napište název screenu a hlavně AUTORA!

Rockstar Games na Gamescomu! Miroslav Biarinec| 19.08.2016 07:00

 

A máme tu zajímavou novinku. Take-Two před časem slibovalo velkou věc na Electronic Entertainment Expo (E3). Tou byla patrně "pouze" Mafia 3. Teď je tu Gamescom a vypadá to, že se chystá něco velkého!
Podle lidí, kteří už prostor určený pro Take-Two a i Rockstar Games viděli, jde o hodně velkou a zatím uzavřenou plochu. Zahraniční servery mluví především samozřejmě o oznámení Red Dead Redemtion 2.  Uvidíme tak, co velmi brzy přijde a co se vlastně dozvíme.
Gamescom v Cologne probíhá od 17. do 21. srpna.

Fotky ale vypadají zajímavě a jsou na nich vidět motivy právě jen GTA 5. Někteří si dokonce myslí, že přijde jen odhalení velkého DLC ještě pro GTA 5. Jiní zase, že R* oznámí GTA 6 i Red Dead 2 současně. Teorií je spousta. Těšíme se, jak to vlastně dopadne.
Sledujte nás a náš Facebook!

 

 

   


GTA V znovu nejprodávanější Miroslav Biarinec| 11.08.2016 11:00

 

Grand Theft Auto V se stalo ve Velké Británii nejprodávanější hrou! Ano znovu, již hezkých pár let od svého prvního vydání na minulou generaci konzolí! Znovu ovládá nečekaně žebříček neprodávanějších her a přeskakuje nové tituly! 
V březnu roku 2015 se podle žebříčku Chart-Track dostalo GTA V se všemi svými platformami na samotný vrchol nejprodávanějších her naposledy.
A teď se situace překvapivě opakuje! GTA V ukradlo korunu Lego Star Wars: The Force Awakens a s 31% nárůstem tržeb ovládlo horní pozici nejprodávanější hry. (Lego Star Wars ovládalo pozici neprodávanější hry již 5 týdnů!)

Poté, co bylo GTA V na žebříčku více než 150 týdnů od jeho prvního vydání v září 2013, je to jeho deváté prvenství nejprodávanější hry.
GTA V společně s GTA Online se prostě výborně prodávají a stále táhnou! A to možná i díky právě GTA Online, které je stále obohacováno o nový obsah.


A tady poslední statistika z UK žebříčku. Nezahrnuje digitální prodeje, ale pouze nákupy fyzických disků.

 1. Grand Theft Auto V
 2. Uncharted 4: A Thief’s End
 3. LEGO Star Wars: The Force Awakens
 4. Overwatch
 5. FIFA 16
 6. Rocket League
 7. DOOM
 8. Call of Duty: Black Ops 3
 9. Ratchet & Clank
 10. Minecraft: Xbox Edition 


Pro zajímavost: Grand Theft Auto V vydělalo za první tři dny prodejů přes 800 milionů dolarů a samozřejmě se dostalo také do Guinnessovy knihy rekordů.

A to jako:
1.  Nejprodávanější akční adventura za 24 hodin
2.  Nejprodávanější videohra za 24 hodin
3.  Nejrychlejší zábavný produkt s vydělkem přes 1 miliardu $
4.  Nejrychlejší videohra s vydělkem přes 1 miliardu $
5.  Nejvyšší tržby videohry za 24 hodin
6.  Nejvyšší příjmy za zábavní produkt za 24 hodin
7.  Nejvíce sledovaný trailer pro akční adventuru

  GTA V je stále čtvrtou nejprodávanější hrou všech dob!
Pouze třech her se prodalo v celé historii víc než GTA V. A které tři hry překonaly prodeje GTA V?
Na třetím místě je Minecraft s 72 miliony prodanými kusy. Na druhém místě pak Wii Sports s 82,72 miliony. A konečně první místo, které drží hit z 80. let - Tetris s neuvěřitelnými 425 miliony prodanými kusy. Nutno říci, že jde  o čísla jeho nové mobilní verze.


Víte, že?

"Všech dílů série Grand Theft Auto se prodalo přes 220 milionů kusů!"


GTA Online: Stunt Race Creator přichází! Miroslav Biarinec| 02.08.2016 15:01

A je to tady! GTA Online je teď po skvělých Cunning Stunts bohatší také o nástroj pro budování vlastních bláznivých tratí - Stunt Race Creator!
A co dalšího Vás ještě čeká? Nový adversary mód Entourage společně s bonusovým týdnem!

 


Velký update na Superpařbě a rozhovor s autorem ATomas Veronika Kailová| 02.08.2016 12:05

Protože byl včera spuštěn další větší update na Vaší oblíbené Superpařbě, rozhodli jsme se s autorem Tomášem (ATomas) udělat rozhovor a vytáhnout z něj pro Vás exkluzivní informace ze zákulisí.


- Můžeš se těm, kteří Tě ještě neznají, v krátkosti představit?
Ano :) Jsem ATomas a SuperPařbu tvořím už osmým rokem. Více asi odpovím v dalších otázkách, abych se neopakoval :)

- Kolik hodin denně jsi hrával dřív MP SA a hraješ ho ještě v této době aspoň někdy pro zábavu?
Dříve v úplných začátcích jsem dokázal u sa-mp prosedět i 12 hodin. Začínal jsem na 0.1b kde oproti dnešním možnostem nešlo skoro nic.

- Jak jsi vlastně přišel na nápad SuperPařbu založit?
Vždy jsem toužil mít hru, kde je možné volně se projíždět městem, vystoupit chodit pak si vzít jiné auto a jet dál. Tento můj sen splnilo GTA2 na kterém jsem v roce 2004 narazil (Ještě na Win98). Postupně jsem se propracoval GTA III, GTA Vice City a GTA San Andreas. Jak jsem hrával různé série GTAček tak jsem toužil si to GTA trochu upravit podle svých představ. Když jsem pak objevil sa-mp (v roce 2008) měl jsem jasno a motivaci se učit pawno. GTA je hra, kterou i dnes hraji nejraději a ta možnost že si ji mohu upravovat podle sebe a že lidi baví moje práce je motor který mne stále žene dopředu.

- Prozradíš nám něco o chystané aktualizaci?
Nová aktualizace (update) vyšla 1.8.2016. Krom několika nových věcí (konkrétní seznam je uveden na webu SuperPařby: www.superparba.eu) došlo i k reformě. To znamená, že se oproti předchozí situaci zredukují ceny a vyplácené peníze i peníze které drží hráči. To vše za účelem nastartování ekonomiky a podporování obchodu mezi hráči.

- Myslíš si, že MP SA ještě dokáže nabídnout něco víc oproti GTA Online?
Rozhodně ano. SA-MP na stále oproti GTA online v hodně věcech navrch.

- Jak se díváš na budoucnost MP SA jako celku?
Začal bych minulostí. Když mělo vyjít GTA IV, které má svůj multiplayer, tak jsem měl strach, zdali to nepoškodí sa-mp. Dále mělo vyjít GTA V s Online, který měl poskytovat více možností. Ale ani jedna událost výrazně sa-mp nepoškodila, takže si myslím že sa-mp tu bude ješte hodně dlouho.

- Jsi aktivní na GTA Online?
Ano, sem tam ho zahraji. Jen s mým pomalejším netem musím hrát v session s méně lidmi (což mi nevadí, když je lidí hodně je to tam samý cheater).

- Je něco, co Ti na GTA Online vážně vadí nebo něco, co Ti tam chybí?
Těch věcí je několik. Hodně mi tam vadí cheateři a to že tam neexistuje nic jako admin. Anticheat ani zdaleka cheatery nestačí banovat. Další věc co mi vadí jsou stereotypní updaty. Poslední update na GTA Online, který jsem přivítal byly heisty. Nyní je to už jen samé přidávání textur (auta, zbraně, interiery domu atp…). Já jsem náročnější člověk a mám radějíivěci více propracované. Bohužel jsem se někde dočetl, že heisty RockStar Games neplánuje z důvodu že je to moc těžké naprogramovat. A to mají pravdu, ale na druhou stranu být na jejich místě, tak bych do toho šel.
Hlavně mě mrzí že TakeTwo zablokoval vývoj neoficiálního MP pro GTA V, který měl fungovat na principu sa-mpu. Tedy OpenSource s možností, že si každý může vytvořit svůj vlastní server podle vlastních představ. Důvod proč byl tento projekt zastaven byl ten, že by to dělalo konkurenci GTA Online. A to je pravda, protože podle mého názoru by neoficiální MP pro GTA V byl diametrálně lepší než GTA Online.

- Plánuješ pro SuperPařbu další vylepšení?
SuperPařbu vylepšuji průběžně pořád. Hráči mohou ve fóru na na našem webu psát návrhy a vylepšení, které všechny čtu a vybírám si mezi nimi ty, které opravdu zavedu. 80% věcí, které jsou na SuperPařbe byly zavedeny na základě nápadů od hráčů.

Děkujeme ATomasovi za rozhovor, a pokud jste dočetli až sem, tak neváhejte a vydejte se na stránky  www.superparba.eu přesvědčit se na vlastní oči, jak se jim update povedl.


GTA Online: další nová auta a závody pro Cunning Stunts Miroslav Biarinec| 26.07.2016 19:35

 

A je tu další úterý a s ním také další dopředu prozrazená auta a také nové závody a další a další nové věci.
Pojďme se podívat conového do GTA Online přibylo.


Tři nová vozidla

 • Bravado Sprunk Buffalo
 • MTL Dune
 • Vapid Contender

 

 

Nové závody

Bonusový týden 26. 7. - 1. 8. 2016
Získejte zlatou kombinézu! Stačí se v daném týdnu přihlásit do GTA Online!
+ 20% sleva na barvy na auta a všechny neony
+ 30% sleva na Nimbus Jet a VolatusDalší DLC na obzoru? Miroslav Biarinec| 25.07.2016 12:00Jak to tak vypadá, tak Cunning Stunts nebylo posledním DLC, které nás v létě čeká. Samozřejmě nesmíme zapomenout na další nová vozidla, o kterých již předem víme. Teď ale leaker TezFunz přišel s důkazy o pravděpodobně dalším DLC.

Jsou jimi zatím tyto prázdné scripty:
am_mp_personal_mod_garage
gb_biker_bad_deal
gb_biker_initiation
gb_biker_joust
gb_biker_rescue_contact
gb_vehicle_export

 

První script značí nemovitost, ostatní zase motorkářskou tematiku.
Vypadá to, že se tak v srpnu dočkáme šesté nemovitosti a DLC s motorkářskou tematikou. Teď už ale můžeme pouze spekulovat. Dočkáme se tedy skutečně motorkářského DLC, na které je sepsána i petice? Nebo půjde jen o zajímavé (VIP) mise?

Snad se brzy dozvíme víc!

 


20. 4. 2016
Více než 70 motorkářských klubů v GTA Online se spojilo a společně žádají Rockstar Games, aby konečně vydali motorkářské DLC!

Celou novinku najdete zde.

 


Strana:1234567891011>
Jdi na: / 140

vyhledávání

GTA V v prodeji!

Reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne

editorial

A konečně prázdniny! Slunko, teplo a tak dále. Ale co GTA? Právě před prázdninami přišel po delší době obrovský update Further Adventures in Finance and Felony. O kterém najdete více zde. Ale co nás čeká v létě? Budou ještě stále pokračovat bonusové a speciální týdny? Pravděpodobně ano. Ale neodrazí se snad v kvalitě updatů nakonec odchod Leslieho Benziese? Těžko říct. Zatím to tak nevypadá. Schopný tým v R* patrně stále je. Uvidíme jak dlouho ale půjde Online doplňovat o další a další obsah. Do nekonečna to také asi nepůjde. Teď je ale GTA Online stále hodně oblíbené a drží si své hráče velmi dobře. Nicméně užívejte léto jak ot jen jde a odpočiňte si. A to třeba i u GTA.

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneřiOnline hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
Zing.cz
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Hodnocení her

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!