GTA V / Grand Theft Auto 5 - na Gta.cz
Scorpions.cz | Cheater.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 5

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Vítejte na nejnavštěvovanější stránce o GTA v CZ/SK

Víte, že náš San Andreas modul má ke stažení více než 35 aut Škoda?


 
Vaše screeny dne prosím zasílejte ve formátu JPEG na adresu screeny@gta.cz. Do předmětu napište Screen dne a do zprávy prosím napište název screenu a hlavně AUTORA!

Rockstar Verified Playlist výherců STUNTS Creator soutěže Miroslav Biarinec| 07.12.2016 17:11

V GTA Online nyní najdete Rockstar Verified Playlist a 5 nových tratí od vítězů soutěže STUNTS Creator! A to až do 12. prosince! (Vypadá to tak, že dle našich odhadů vyjde Import/Export DLC již 13. prosince!)

Tratě soutěžících Slimjim171, eclaide38, neogry, Serg3n a shawface můžete najít ve zmíněném playlistu. S poctou oficiálního Rockstar Verified závodu, získali výherci také 8,000,000 GTA$. 


Meuy's Grand Line - shawface

 

Rocket Kars - Slimjim171

Black and Yellow - eclaide38


Gordo - neogry

 

Love Canyon - Serg3n


Najdi místo 2016 - 10. kolo FINÁLE Honza Svatoš| 07.12.2016 16:53

Výsledky 9. kola:

 

Relativně lehké kolo, přišlo hodně správných odpovědí. Ano, byl to vrcholek obelisku před observatoří na kopci nad Los Santos! Pro pořádek přikládám mapu se zakreslením místa a výherce v pořadí, ve kterém přišly jejich odpovědi:

 1. Real Bone
 2. Rickkeee-Janahornackova
 3. Mirec-68
 4. Vladimír Uhrík
 5. Dave13666
 6. EurosJKM
Průběžná tabulka výsledků bodování je k prohlédnutí tady.

 

Zadání DESÁTÉHO - FINÁLNÍHO kola:

 

A je to tady! Poslední letošní kolo! Tentokrát je to opět něco od Vás, konkrétně od Vladimíra Uhríka a je to podle mě dost těžké! A proto se v tomto kole hraje o DVOJNÁSOBEK bodů! Tabulka je vyrovnaná, takže poslední kolo v tom může nadělat docela nepořádek :) Jděte na to a hodně štěstí!

 


 

Pokud nevíte, o co se jedná, přečtěte si zadání a pravidla soutěže zde.


GTA Online: Import/Export DLC přijde brzy! Miroslav Biarinec| 02.12.2016 18:28

 

A máme tu čerstvou novinku! Bylo oznámeno další zajímavé DLC (pravděpodobně opět ve více částech) a tentokrát si na své přijdou konečně milovníci aut.
Všichni CEO jistě vědí, že se vždy najde co víc chtít. Zatímco se rozrůstá Special Cargo business v jižním San Andreas, přichází také nová možnost jak rozšířit svoji nadvládu nad městem. S GTA Online: Import/ Export přichází čas opravdu exkluzivních a hodně drahých exotických aut.

 

Máme tu tak pokračování DLC Further Adventures in Finance and Felony, ve kterém si tyhle auta nebudete spořádaně nakupovat. Tady půjde o jejich krádeže! Jako CEO své organizace tak prodávejte ty nejžádanější auta s opravdu velkým ziskem!
Budete potřebovat talent, koordinaci a taktické uvažování při použití několika nových speciálních vozidel, které vám k těmto krádežím budou pomáhat. A to vše musíte stihnout dřív než vaši rivalové, protože ve městě bude vždy někdo další, kdo bude chtít auto uloupit také... a nezapomeňte také na policii, před kterou bude ostražitosti třeba jako vždy.

 

Garáže pro 60 vozidel

A teď vás jistě zajímá, kam se všechna ta auta asi vejdou. Ano, je to tak, čekají nás nové garáže (Vehicle Warehouse)! Tam budete mít uskladněny všechny auta právě pro Import/ Export s expanzí do budov Executive Office. Těšte se tak na masivní Executive Office Garage s až třemi patry showroomu pro maximálně 60 vozidel s vlastním Custom auto shopem! Ano, vozidla si tak budete moci upravit v pohodlí svého nového domova!

 

Na konec se vrátíme ke speciálním vozidlům, které vám budou při ruce k bláznivým loupežím luxusních aut, o kterých jsme psali výše. Speciální je totiž výstižné slovo. Protože budou opravdu speciální a vnesou do GTA Online novou dávku chaosu a zkázy!
Zůstaňte naladěni pro více informací ohledně zbrusu nového updatu Import/ Export již v tomto měsíci, včetně letmého pohledu na všechna nová vozidla.    


Najdi místo 2016 - 9. kolo Honza Svatoš| 02.12.2016 17:05

Výsledky 8. kola:

 

Jak jsem minule napsal "no počkejte!", tak jsem měl pravdu a dostal jsem Vás :) Jen čtyři správné odpovědi, ve kterých bylo uvedeno, že hala s nápisem AUTOS je v Grapeseed - přikládám mapu se zakreslením místa. A tady jsou výherci v pořadí, ve kterém přišly jejich odpovědi:

 1. Dave13666
 2. Real Bone
 3. Rickkeee-Janahornackova
 4. EurosJKM

         + dva bonusové body pro autora výzvy s nickem  Sam.Herodes

 

Průběžná tabulka výsledků bodování je k prohlédnutí tady.

 

Zadání DEVÁTÉHO kola:

 

Přišla pěkná hromádka inspirujících screenů, některé z nich použiju zase v dalších kolech, ale tentokrát jsem chtěl ukázat opět něco svého. Podle mě je to jednoduché. Otázka je, kde to je? :)

 


 

Pokud nevíte, o co se jedná, přečtěte si zadání a pravidla soutěže zde.


GTA Online: Bonusový týden a novinky pro Creator Miroslav Biarinec| 29.11.2016 17:00

 

Dvojnásobek GTA$ & RP v adversary módech DROP ZONE, POWER PLAY & KILL QUOTA​

Jak říká nadpis. Dvojnásob GTA$ a RP v daných módech až do 7. prosince!
 

Slevy, slevy a slevy

Nemovitosti

 • 50% sleva na Executive Offices
 • 50% sleva na Office Décor & Customization

Vozidla

 • 50% sleva na Buzzard Attack Chopper
 • 25% sleva na Vapid Desert Raid
 • 25% sleva na Pegassi Reaper
 • 25% sleva na Enus Windsor

Zbraně & vesty

 • 25% sleva na všechny sniperky
 • 25% sleva na všechny brokovnice
 • 25% sleva na vesty

STUNT PROPS NYNÍ PRO DEATHMATCH, LAST TEAM STANDING & CAPTURE CREATORS

 

Komunita GTA Online Creatoru nyní může využít v Deathmatch, Last Team Standing a v Capture Jobs rekvizity z  Cunning Stunts! Nyní, více než 200 rekvizit (právě updatu Cunning stunts) bylo přidáno v těchto kategoriích:

 • Stunt Tracks
 • Stunt Set Pieces
 • Stunt Tubes
 • Stunt Ramps
 • Stunt Raised Track
 • Stunt Signs
 • Stunt Building Blocks

PREMIUM RACE: TURBINE (29. listopadu - 7. prosince)

 

 


Máte rádi rychlá auta, adrenalin a počítačovou zábavu? Komerční sdělení| 27.11.2016 23:19

Máte rádi rychlá auta, adrenalin a počítačovou zábavu?

Legendární GTAčka hrál již asi každý z nás. Existuje několik variací této velice oblíbené hry, kde zajišťují hlavní roli rychlá auta a konec konců hlavně vy, jakožto hráč padouch, který prchá před muži zákona! Pojďme se ponořit trochu do historie a připomenout si základní informace.

 

Rockstar Games se inspirovala filmovým snímkem

GTA vydává společnost Rockstar Games, první série GTA spatřila světlo světa již v roce 1996 a zahrnuje patnáct samostatných her plus čtyři rozšíření. V tomto případě se ještě jednalo o 2D hru, která však na svou dobu poskytla spoustu zábavy a množství hodin herního vyžití.


A kde se vlastně vzal celý nápad? Herní společnost se jednoduše inspirovala snímkem Quentina Tarantina - Pulp Fiction, který byl uvedený v roce 1994, tedy necelé dva roky před prvním GTA, do kin.


Postupem času následovala spousta dalších dílů, které vždy přinesly nějaké novinky a obecně byly přijaty s velkým ohlasem a chválou.

 

Gangster ve velkém městě

Prostřednictvím GTA si spoustu lidí po celém světě vyzkouší roli gangstera ve velkém městě. V průběhu času hry budete postupně stoupat na hierarchii. Budete se seznamovat s kriminálním podsvětím velkoměsta, poznávat pro tuto oblast velmi důležité lidi, stanete se součástí nočního života – budete návštěvníky barů, diskoték a míst, kde se točí spousta peněz.


Mimochodem, pokud jsi příznivce herních automatů i v realitě, především těch online, hraj zdarma teď – vyzkoušej své štěstí!


Ale zpět k charakteristice GTA. Mimo hlavní mise lze být i o něco „hodnější“. Můžete zachraňovat ostatní lidi nebo hasit požáry, zkrátka ukázat své „lepší já“.
Obecně lze říci, že hra nabízí dostatečnou volnost a rozhodování se v daných situacích, které přináší. Podobně jako v životě k závěru lze dospět různými cestami.
 


Strana:1234567891011>
Jdi na: / 148

vyhledávání

GTA V v prodeji!

Reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne

editorial

A je tu listopad. V říjnu jsme se dozvěděli o chystaném Bikers DLC, které si hráči vymodlili a to také za pár dní skutečně vyšlo a je v podstatě ještě doplňováno. Novinku s trailerem Bikers DLC najdete zde. GTA Online hrálo i v minulém měsíci prim. Bylo však zastíněno tajemným obrázkem, který R* zveřejnili 16. října. Ukázalo se, že jde o nové Red Dead Redemption 2! Jeho oznámení najdete zde. A konečně také trailer, který tak trochu zklamal PC hráče. Zatím to tak prostě a jednoduše vypadá, že RDR zůstane konzolovou záležitostí. S tím se minimálně pro příští rok musí hráči smířit. Nakonec připomenu také znovu spuštěnou soutěž Najdi místo, do které se můžete i v tomto měsíci zapojit i vy!

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneřiOnline hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
Zing.cz
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Hodnocení her

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!