GTA V / Grand Theft Auto 5 - na Gta.cz
Scorpions.cz | Cheater.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 5

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Vítejte na nejnavštěvovanější stránce o GTA v CZ/SK

Víte, že náš San Andreas modul má ke stažení více než 50 vlaků?


 
Vaše screeny dne prosím zasílejte ve formátu JPEG na adresu screeny@gta.cz. Do předmětu napište Screen dne a do zprávy prosím napište název screenu a hlavně AUTORA!

GTA Online: Bikers přijdou již 4. října! Miroslav Biarinec| 27.09.2016 16:39

 

DLC Bikers - další nový a komunitou vytoužený obsah pro GTA online - přijde již příští týden! A to v úterý 4. října.  Los Santos a Blaine County bude tak doplněno o kriminální podsvětí motorkářských klubů. A co nás čeká? Nové režimy, vozidla, zbraně, oblečení a mnohem víc. GTA Online: Bikers dorazí 4. října jako automatická aktualizace GTA Online na PS4, Xbox One a PC.
A nakonec tu máme také pár nových fotek. Ale to není vše. Můžeme vám prozradit pár dost zásadních novinek! Čtěte dál! 

 

Nejezděte příliš blízko – čeká nás velká novinka! A to útoky přímo z motorek! Útočte a nebo se braňte přímo ze sedla svého nadupaného stroje! Nejen palné zbraně, ale právě u motorkářů oblíbené chladné zbraně dostanou více prostoru! Dostaňte svého rivala z jeho motorky třeba právě mačetou!...

 

Prezident klubu si musí svůj respekt ostatních vybojovat. Budete se moci ukázat již za pár dní!

 


GTA Online: BIKERS DLC již brzy! Miroslav Biarinec| 19.09.2016 17:11

 

A je to tady! Dlouho, ale opravdu dlouho očekávané DLC je konečně skutečně oznámeno! Motorkářské DLC přichází!

GTA Online: BIKERS bude dalším z velkých updatů pro GTA Online a přinese v první řadě novinku - Motorkářské kluby! Klub bude až pro 8 hráčů. S kluby také souvisí nové nemovitosti právě pro MC klubovny, spousty nových motorek, zbraní, oblečení, tetování a také vlastní speciální Biker mechanik. Nebude chybět ani celá řada aktivit.

 Soud s Lindsay Lohan končí Miroslav Biarinec| 02.09.2016 09:28

 

Tak kouza z roku 2014, kdy Lindsay Lohan žalovala Take-Two kvůli údajné podobě sebe sama a dívky z artworku GTA 5, je u konce. Soud její tvrzení zamítnul s tím, že hra obsahuje unikátní příběh, postavy atd. na základě fikce a satiry. Ne skutečných postav.
Soud tak rozhodl velmi správně a již se snad nebude dále zbytečně připomínat tato vymyšlená podoba.
Herečka má tak smůlu a musí hledat peníze, někde jinde :)

 


Rockstar Games na Gamescomu! Miroslav Biarinec| 19.08.2016 07:00

 

A máme tu zajímavou novinku. Take-Two před časem slibovalo velkou věc na Electronic Entertainment Expo (E3). Tou byla patrně "pouze" Mafia 3. Teď je tu Gamescom a vypadá to, že se chystá něco velkého!
Podle lidí, kteří už prostor určený pro Take-Two a i Rockstar Games viděli, jde o hodně velkou a zatím uzavřenou plochu. Zahraniční servery mluví především samozřejmě o oznámení Red Dead Redemtion 2.  Uvidíme tak, co velmi brzy přijde a co se vlastně dozvíme.
Gamescom v Cologne probíhá od 17. do 21. srpna.

Fotky ale vypadají zajímavě a jsou na nich vidět motivy právě jen GTA 5. Někteří si dokonce myslí, že přijde jen odhalení velkého DLC ještě pro GTA 5. Jiní zase, že R* oznámí GTA 6 i Red Dead 2 současně. Teorií je spousta. Těšíme se, jak to vlastně dopadne.
Sledujte nás a náš Facebook!

 

 

   


GTA V znovu nejprodávanější Miroslav Biarinec| 11.08.2016 11:00

 

Grand Theft Auto V se stalo ve Velké Británii nejprodávanější hrou! Ano znovu, již hezkých pár let od svého prvního vydání na minulou generaci konzolí! Znovu ovládá nečekaně žebříček neprodávanějších her a přeskakuje nové tituly! 
V březnu roku 2015 se podle žebříčku Chart-Track dostalo GTA V se všemi svými platformami na samotný vrchol nejprodávanějších her naposledy.
A teď se situace překvapivě opakuje! GTA V ukradlo korunu Lego Star Wars: The Force Awakens a s 31% nárůstem tržeb ovládlo horní pozici nejprodávanější hry. (Lego Star Wars ovládalo pozici neprodávanější hry již 5 týdnů!)

Poté, co bylo GTA V na žebříčku více než 150 týdnů od jeho prvního vydání v září 2013, je to jeho deváté prvenství nejprodávanější hry.
GTA V společně s GTA Online se prostě výborně prodávají a stále táhnou! A to možná i díky právě GTA Online, které je stále obohacováno o nový obsah.


A tady poslední statistika z UK žebříčku. Nezahrnuje digitální prodeje, ale pouze nákupy fyzických disků.

  1. Grand Theft Auto V
  2. Uncharted 4: A Thief’s End
  3. LEGO Star Wars: The Force Awakens
  4. Overwatch
  5. FIFA 16
  6. Rocket League
  7. DOOM
  8. Call of Duty: Black Ops 3
  9. Ratchet & Clank
  10. Minecraft: Xbox Edition 


Pro zajímavost: Grand Theft Auto V vydělalo za první tři dny prodejů přes 800 milionů dolarů a samozřejmě se dostalo také do Guinnessovy knihy rekordů.

A to jako:
1.  Nejprodávanější akční adventura za 24 hodin
2.  Nejprodávanější videohra za 24 hodin
3.  Nejrychlejší zábavný produkt s vydělkem přes 1 miliardu $
4.  Nejrychlejší videohra s vydělkem přes 1 miliardu $
5.  Nejvyšší tržby videohry za 24 hodin
6.  Nejvyšší příjmy za zábavní produkt za 24 hodin
7.  Nejvíce sledovaný trailer pro akční adventuru

  GTA V je stále čtvrtou nejprodávanější hrou všech dob!
Pouze třech her se prodalo v celé historii víc než GTA V. A které tři hry překonaly prodeje GTA V?
Na třetím místě je Minecraft s 72 miliony prodanými kusy. Na druhém místě pak Wii Sports s 82,72 miliony. A konečně první místo, které drží hit z 80. let - Tetris s neuvěřitelnými 425 miliony prodanými kusy. Nutno říci, že jde  o čísla jeho nové mobilní verze.


Víte, že?

"Všech dílů série Grand Theft Auto se prodalo přes 220 milionů kusů!"


Strana:1234567891011>
Jdi na: / 141

vyhledávání

GTA V v prodeji!

Reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne

editorial

A konečně prázdniny! Slunko, teplo a tak dále. Ale co GTA? Právě před prázdninami přišel po delší době obrovský update Further Adventures in Finance and Felony. O kterém najdete více zde. Ale co nás čeká v létě? Budou ještě stále pokračovat bonusové a speciální týdny? Pravděpodobně ano. Ale neodrazí se snad v kvalitě updatů nakonec odchod Leslieho Benziese? Těžko říct. Zatím to tak nevypadá. Schopný tým v R* patrně stále je. Uvidíme jak dlouho ale půjde Online doplňovat o další a další obsah. Do nekonečna to také asi nepůjde. Teď je ale GTA Online stále hodně oblíbené a drží si své hráče velmi dobře. Nicméně užívejte léto jak ot jen jde a odpočiňte si. A to třeba i u GTA.

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneřiOnline hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
Zing.cz
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Hodnocení her

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!